Cuvani Parking u Sarajevu

Cuvani Parking u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trazim garazu na Grbavici ali nikako da naidjem na jednu vec mjesec,dva,pa me interesuje imal gdje podzemna garaza da ima cuvar ,naravno razumna cijena do 100 km na podrucju grbavice ili negdje u blizini ,da nije sad ilidza :d Pitao sam u novom robotu 150 plus pdv ,pa ljudi nisu citavi gore u vukojebini i tolko naplacuje,imal sta kod marin dvora? Shoping centar grbavica ili tako nesto? Ako znate pouzdan parking dajte ovdje prijedloge da mogu da odletim da provjerim...
 
Član
naravno da je mjesecno,nece bit godina 150 maraka :)
mozda u Biznis Bakira Izetbegovica centru imaju mjesecne karte?
 

JD.

Član
Astra je napisao(la):
Trazim garazu na Grbavici ali nikako da naidjem na jednu vec mjesec,dva,pa me interesuje imal gdje podzemna garaza da ima cuvar ,naravno razumna cijena do 100 km na podrucju grbavice ili negdje u blizini ,da nije sad ilidza :d Pitao sam u novom robotu 150 plus pdv ,pa ljudi nisu citavi gore u vukojebini i tolko naplacuje,imal sta kod marin dvora? Shoping centar grbavica ili tako nesto? Ako znate pouzdan parking dajte ovdje prijedloge da mogu da odletim da provjerim...

imas na marin dvoru parking kod zgrade drzavnih institucija (kad ides od glavne ulice prema mostu vrbanja...), 100 KM mjesecno
 
Član
imas ovdje u automehanici oko 100KM koliko se sjecam gdje je sad fiat servis i ac quatro. Dodji vidim sa cuvarom za ostalo ako hoces
 
Član
Imash i kod robota (na socijalnom) , parking ima 10ak mjesta sto su natkriveni ,RVI drze taj parking i mislim da je 70KM mjesecno ...
 

sUx

Član
ja radim u bbi i vamo je žara sa cijenama parkinga mjesecenog i godisnjeg mozes auto kupit za mjesecni parking,bakir izetbegovic zvani (kum) zadao frajer cijene nemoze ih covjek naplacati da radi u vladi
 
Član
@lov2xlr8::lol::lol::lol:
sto me nasmija:D

a zbog cega je tako skupo u sarajevu,stvarno ne kontam,ja u zenici placam garazu 50-60KM,nezz tacno,nekih 15-tak kvadrata,mozda i vise,nezz tacno,u zgradi,ispred osvijetljeno,ima nadstresnica,kroz garazu prolaze cijevi od grijanja,ljeti auto ledeno,savrsena...150KM je ipak velika cifra:icon_rolleyes:
 

JD.

Član
0g1 je napisao(la):
ma vala 100 km je solidna cijena al malo sutra :D

kutija cigara dnevno, isplati se, a auto na sigurnom

a kad ga ostavljas svuda, zaradices mjesecno bar jednu parnicu na karambolci i slicno, pa onda preracunaj koliko bi te izaslo da ne placas parking a placas popravke ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top