Čudni pm

Čudni pm

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo sam dobio

HELLO

janet.1viarey@yahoo.com

My name is janet
i saw your profile today at (http://www.bhtuning.com )and became intrested in you,i will also like to know you the more,and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address ( janet.1viarey@yahoo.com )
I believe we can move from here. I am waiting for your mail to my email address above.(Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life )
pls my dear contact me back with my email addess so that i will tell you more about me thanks,
janet


:D:D:D
 
Član
brate samo ignore il ti tipka delete to ja radim il nesto drugo uradi mi ovo prije navedeno nit citam odma ga isjrcka cuvajte se toga nemojda mi zarazite ovu kutiju :)
 
Član
nesto slicno je meni i prije dolazilo na mail. skoro isti text, al ne preko bhtuning-a... ja takve stvari samo brisem. kao i vecinu pozivnica na neki sajt. ne citam ni one gluposti tipa PROSLIJEDI DALJE...
DELETE je cudo :D
 
Član
to je ona mala Janet (Dženita) iz New Hempshira...dero' je jedan moj jaran na Darivi ...fina samo joj ne valja shto je iz Engleske...a ima i nakih virusa...pishajte je

ubi' ova gandzha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top