cudan zvuk

cudan zvuk

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi javlja mi se cudan zvuk kad je auto u pokretu. kad stisnem gas zvuk se malo utisa a kad pustim pojaca se. cuje se isto kao kad je auspuh negdje prosviro, pregledo sam ga i citav je nigdje nije probusen.
 
Administrator
Zlaja je napisao(la):
ljudi javlja mi se cudan zvuk kad je auto u pokretu. kad stisnem gas zvuk se malo utisa a kad pustim pojaca se. cuje se isto kao kad je auspuh negdje prosviro, pregledo sam ga i citav je nigdje nije probusen.
stisaj muziku u autu :D
 
Član
nismo je napisao(la):
Zlaja je napisao(la):
ljudi javlja mi se cudan zvuk kad je auto u pokretu. kad stisnem gas zvuk se malo utisa a kad pustim pojaca se. cuje se isto kao kad je auspuh negdje prosviro, pregledo sam ga i citav je nigdje nije probusen.
stisaj muziku u autu :D

odo sad to probat, mozda se nece vise cuti:icon_biggrin:
 
Član
maloprije sam upalio auto, stisno kvacilo i pustio auto nizbrdu i kad hocu da ubacim u brzinu zvuk se pojaca, ponovo ga izbacim iz brzine zvuk oslabi
 
Član
Ako se necuje kad pritisnes kvacilo a cuje kad pustis kvacilo onda je druk lezaj.Ako se cuje samo kad je auto u brzini onda mogu biti i sinhroni na mjenjacu.Ako se cuje samo kad je auto u pokretu bez obzira jeli u brzini pregledaj lezajeve.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top