CS server

CS server

Član
evo otvorio nas clan MRAKA GOLF server CS pa bujrum da dodjete da malo pucamo....88.198.47.67:27713....;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
evo otvorio nas clan MRAKA GOLF server CS pa bujrum da dodjete da malo pucamo....88.198.47.67:27713....;)

Ko je admin na ovom serveru prvo bi trebao da provjeri nekog prije nego sto ga banuje! Nisam ja kriv sto ne znaju da igraju! I nemam cit 10000000%! Toliko o ovom serveru!
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
evo otvorio nas clan MRAKA GOLF server CS pa bujrum da dodjete da malo pucamo....88.198.47.67:27713....;)

Ko je admin na ovom serveru prvo bi trebao da provjeri nekog prije nego sto ga banuje! Nisam ja kriv sto ne znaju da igraju! I nemam cit 10000000%! Toliko o ovom serveru!

jarane jedan od admina je MRAKA GOLF....reci njemu neka ti skine ban i reci da kaze njima da zabrane da te banuju....znam kako je zato imam ip changer...na svakom serveru cim bolje igras odmah si citer....
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
evo otvorio nas clan MRAKA GOLF server CS pa bujrum da dodjete da malo pucamo....88.198.47.67:27713....;)

Ko je admin na ovom serveru prvo bi trebao da provjeri nekog prije nego sto ga banuje! Nisam ja kriv sto ne znaju da igraju! I nemam cit 10000000%! Toliko o ovom serveru!

jarane jedan od admina je MRAKA GOLF....reci njemu neka ti skine ban i reci da kaze njima da zabrane da te banuju....znam kako je zato imam ip changer...na svakom serveru cim bolje igras odmah si citer....
Bezveze! Ja usao sinoc,i likovi me ban! Imao malo vise hedova! Ali sta cu ja kad likovi izadju i sipaju rafale,ne znaju da igraju! Glupo al aj!
 
193.34.145.119:27037
evo i od mene jedan server, odlican...
West Balkan cs 1.6
ps koristite nickove s foruma da znam koji ste, mozda i admina dobijete.... :):D:D:D
 

dUm

Član
Ja ne koristim nick s stranice,ali mi je nick Mauzer. Bio sam vec admin,pa et.tu sam stalno_Od ujutro od 10 do ujutro do 2 ili 3!!!Kako kad.Pa razmisli!!!
 
daj da skinem CS s neta al da je ok,jel zna neko,i sve to sto treba pa da pucamo malo :lol: imao sam ga al ode s starim systemom
 
Član
mozda i ja naletim,ak nadjem po cdovima CS
da ne skidam sad
nek makar ljudi killove na meni skupljaju:lol:
 
ma ja,samo sto ja nemam cd a mrsko mi ove neprovjerene linkove ganjati,pa ako ima neki da je ok postavite pa da skidam :lol:
 
Top