crack za gta 4 pomoc !"!!!!

crack za gta 4 pomoc !"!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zna li ko neku stranicu gdje ima crack za gta 4 ali da je tacan link da netrazim po stranici nemogu se snaci zamolio bih da mi date tacan link gdje se nalazi crack
 
Član
Evo skini sa torrenta, dečki tvrde da radi, samo prati upute, uživaj...

http://thepiratebay.org/torrent/4554619/GTA4_Crack
 
Član
pa ovaj torent necu posto kad ja sidam i drugi skidaju to i meni se limit nabija a nije onako ja skinem i to je to

a i neradi ja skino i nece moze li neko reci upute kako cu to uradit pokrenut kad kliknem na launcher pojavi se nesto da aktiviram i pise gore serial i tu ima da upisem a ispod pise neki unlock code i ja ga kopiram tu gdje serial i idem dalje i onda se pojavi opet isto i kad zavrsim nista ima li gdje serial ja trazio na serial.ws i nisam nasao

a i neradi ja skino i nece moze li neko reci upute kako cu to uradit pokrenut kad kliknem na launcher pojavi se nesto da aktiviram i pise gore serial i tu ima da upisem a ispod pise neki unlock code i ja ga kopiram tu gdje serial i idem dalje i onda se pojavi opet isto i kad zavrsim nista ima li gdje serial ja trazio na serial.ws i nisam nasao
 
Početnik
jarane..kad skines bilo koji crack sa interneta..ako bude radio...onda kad igras ima shaking camera..sve se ljulja ko na brodu i zato ti treba fix..de mi napisi specifikacije svog racunara..RAM;GRAFIKA;PROCESOR..;) jer bez dobrog compa ..ova igrica postaje sranje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top