CR On Tour - Goražde 2009 (3. i 4. 10)

CR On Tour - Goražde 2009 (3. i 4. 10)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auto-moto-karting klub California Racing organizuje promotivnu turneju takmičarsko-zabavnog karaktera u tri grada Bosne i Hercegovine. Turneja počinje 03. oktobra u Goraždu čiji će građani imati priliku vidjeti i uživati u najljepšim, najglasnijim i najzanimljivijim automobilima naše zemlje a i šire. Za ovisnike o adrenalinu tu su balkanski šampioni karting sporta, koji će se ovaj put boriti za “Veliku nagradu Istoka”.
Ali to nije sve. Izložba bh. fan klubova, egzibicije na skuterima, Burn Out, Drift, Sexy Car Wash, DJ Party, atraktivne hostese, plesačice, nagradne igre sponzora su također dio programa.

Sve ovo u profesionalnoj organizaciji iskusnog tima, koji je dugi niz godina u ovoj profesiji.

Cilj nam je podići standarde auto,moto i karting sporta u našoj zemlji, te grad u kojem gostujemo pretvoriti na dva dana u zavidnu pozornicu automobilizma.

Subota, 03.10.
Zagrijavanje (12:00)
Zvanično otvaranje manifestacije, Trening i kvalifikacije za karting utrku

Akcija (15:00)
Karting utrka “Velika nagrada Istoka”

Party (od 17:00)
Proglašenje pobjednika, izložba automobila, defile automobila i DJ Party (od 21:00 do kasno u noc)

Nedjelja, 04.10.
Drugi dan (od 10:00)
Trening i karting utrka II

Akcija (13:00)
Street Style & dB Drag
Sexy Car Wash, Drift & Burn Out te revijalno "potezanje" na 210m

Kraj (17:00)
Dodjela priznanja i zatvaranje manifestacije

Budite i Vi dio do sada neviđene turneje i jednistvenog projekta.
 
Član
tss2.jpg
 
Član
Povratak otpisanih!
Prle, Tihi i naravno Dzej! :icon_smile:

Salim se, Dina je moj stari drug!
Ljudi zelim vam puno srece u ozivljavanju zamrle scene, ispekli ste zanat preko trnja sada pokazite kako se radi kvalitetno bez tenzija!
Sej helou to maj brkati frend!
 

IGY

Član
super
tepso trazi kakavih motela hotela hostela soba satora bilo sta da guzicu spustim prkeo noci
ako nista neki udobn parkin da spavam sa ibizom opet
eto me ako Bog da i sub i ned
 
Član
Trudit ćemo se maksimalno da ispunimo sva očekivanja. Moramo naglasiti, da su nam se u ovoj turneji, pridružili SR Team xXx, OPELmania i Caraudio.
Ukoliko i vi želite biti dio turneje, timski, klubski ili pojedinačno, te time pridonijeti organizaciji te veličini i kvalitetu manifestacije, javite nam se na california.racing@gmail.com.

Tepsoooooooo, pripremi spektakularan doček, nosimo ti i felge i gume, samo nek sve gorii :lol:

deez je napisao(la):
Povratak otpisanih!
Prle, Tihi i naravno Dzej! :icon_smile:

Salim se, Dina je moj stari drug!
Ljudi zelim vam puno srece u ozivljavanju zamrle scene, ispekli ste zanat preko trnja sada pokazite kako se radi kvalitetno bez tenzija!
Sej helou to maj brkati frend!

Legendooo mojaa, pa to si ti, hvala, hvala....ti najbolje znaš da mi to možemo i želimooo..pozdrav velikiiiii ti tebiiiiiiiiiiiiiiiiiiii;)
 
Član
lelel aBd dolazim sa sarajevskim poznatim chunerima,.nOKe nokke i jos Bog sami zna s kim jos idemo u koloni :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
U Gorazdu se vec frka-trka digla, prasina na sve strane oko navedene manifestacije. ne mogu proci ulicom da me neko ne zaustavi i pita za to... ja najvise ocekujem od Party-ja :D:cool: tamam ce RAMO proci i u neku prodavnicu pica pokupit 2 gajbe pive :cool:

Pedala do metala, kad dodje do meta, brusilica u ruke par rezova i idemo do asfalta pedala... bolje prima gas.. veci gas vise KONJA :D:lol::123:
 
Član
HAhahahahaahahhaa Tepsija plasis me hahaha, sta si se zapaliooo....Ja se nadam da cemo ti sva ta očekivanja ispunit....:))))

Za početak evo ti par sliba oficijelnog auto turneje...stize u gz....AUDI R8 ;)
[/quote]
[/quote]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top