Corsa gsi projekt

Corsa gsi projekt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nivoST je napisao(la):
mato19E je napisao(la):
drug ako bude u njoj 125ks,imam ti ja radijatora od grijanja da ubacis u nju da ne poletis,znam iz iskustva,rijatelj i je imao isto corsu gsi sa 100ks,preko 100km/h nije smio zato sto nebi ostala na tockovima,ali skontaces ti nesto,radi samo bit ce dobra
ti govoriš da bi poletija sa 125ks, a jesi čuja za ovakvu corsu samo 2.7 BIturbo, heheheh
šta bi za toga moga kupit tenka pa zavarit na krov da to ne poleti
:D:D:D:D

2 admigti--->pomalo sa projekton, bit čće to dobro samo pomalo

pomalo se radi na njoj cemu prisa ima da ispane ko bombona
 
Član
uh kad vidim ovu corsu odma se sjetim one dvomotorne...
samo naprijed :) fin projekat,lagan auto a da se u njega ubacit svasta
 

Lav

Član
cemu prica da ce poletit. Omar vec godinama vozi taj auto. Banja Luka prosle godine 12.8....
dajte malo krenite po tim trkama da vidite sta ljudi voze. jebo tastaturu.
P.S.
nije sramota ici gledati trku. sta vise jako je veliko zadovoljstvo....
 
Lav je napisao(la):
cemu prica da ce poletit. Omar vec godinama vozi taj auto. Banja Luka prosle godine 12.8....
dajte malo krenite po tim trkama da vidite sta ljudi voze. jebo tastaturu.
P.S.
nije sramota ici gledati trku. sta vise jako je veliko zadovoljstvo....

a cuj idem ti ja po tim trkama svake godine u banja luku na inu 402 i vidio sam sve te aute jake ovo ce auto biti iskljucivo za svoj gust
 
Član
Hahhahaha :)

Mislim da lav govori da bukvalno nece poletit, a ne da 12.8 nije dobar rezultat. Tj. da vozi 12.8 a da nije bukvalno poletio :p
 
Član
dajte ljudi oe je momak stavija da pišete komentare na corsu,, mislin da ga falite il kudite a ne da se raspravljate o vrimenima na 402m
pa napravite temu i opleti
 
Član
ja vozim od buraza Corsu i po meni je dovoljno i onih 1.2 54 KS...e sad kako ce ovo ic, ne mogu ni da zamislim...sretno druze, samo naprijed...fino si auto odabro za projekta...
 

Lav

Član
svaka cast za korsu stari. i ja imam auto za svoj gust. uvijek sam ja bio da se pravi auto za sebe. nego ja samo komentarisem ove sto voze tramvaj pa pricaju da auto sa 125 ks leti.
;)
schumi izgleda te ubi ta teretana pa ti neda razmisljat. citaj malo
 
ma nek se pise sta oce ovde al sam ja stavio corsu da se o njoj prica a ne o necemu drugom pozzz mom drugu iz spilta vidimo se sutra lupo st
 
Član
admir jahic je napisao(la):
ma nek se pise sta oce ovde al sam ja stavio corsu da se o njoj prica a ne o necemu drugom pozzz mom drugu iz spilta vidimo se sutra lupo st

šta se sve planira stavljat na ovu korsu ako nije neka tajna....
felge, rollbar, sicevi, .... i tako te šeme
oće li nito na nju, hehehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top