corrado ?

corrado ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pametni narode sve sto znate corradu ...

koliko su dostupni dijelovi i njihova cijena ?

Potrosnja prosjek neki .. ? otvoreno - grad

Sta gledati pri kupovini istog ? imaju neke cake mozda ?

Fabricke mane ako ih ima ?

ma sve sto znate recite :D HVALA !
 
Član
Na nasim prostorima svi su vecinom izlupani i poderani. Tesko da ces naci ijedan da je u svemu kako treba.
Najjednostavniji ti je 16v model koji je relativno jeftin i za odrzavati posto dijeli vecinu dijelova za golf 2 i golf 3.
 
cuuuuuuj izlupani i izderani ajde molim te koje auto nije izlupano i izderano u ovoj napacenoj zemlji. Kao i svako drugo vozilo bitno je kako se odrzava a sto se tice fabrickih gresaka ja nenabasah ni na jednu do sada. Ako je 16v imas dijelova pregrst a bogami i ovi ostali (g60 i VR6) nemanjka dijelova sem g ladera. Sve u svemu extra vozilo iz licnog iskustva govorim.
 
Član
Corrado je moja nikad ispunjena želja...Iz prostog razloga zbog toga što je svaki BUKVALNO PODERAN,tako da mi se ni jedan koji sam mislio da uzimam jednostavno nije isplatio...a nisam ni imao živaca da krpim nešto što je neki tornjak der'o...


Ja ti samo mogu reći ako nađeš nekog da je iole očuvan,uzmi ga bez razmišljanja...Auto je napravljeno za još narednih 20 godina...(barem moje mišljenje)
 
Član
iz mojih licnih izkustava ja ga nebi vala preporucio nikom . mismo jednog vozikali vise bio kod majstora nego sto se vozo , st ose tice mehanike djelovi su dostupni . kao sto su trapovi , motor , mjenjac i tako sve je orginal golf 2 . a sto se tice karoserije to je vec nesto . farove trazli i nasli u banja luci jedan polovan far 200 km :) onde dole maglenke i zmigavce nismo niakd ni nasli
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top