corrado g60 kvarovi

corrado g60 kvarovi

Član
zdravo ljudi posto ne znam bas toliko o ovom autu pa ako moze da mi malo pomognete planiram zamijeniti svoju vectru za corrada g60 a cuo sam da se dosta problema javlja s nekim g-laderom ili punjacem kako bi i vec i da je dijelove uopste tesko naci pa ako neko nesto zna nek napise hvala :icon_smile:
 
hehehehe, pitanje je extra

Ako hoces da divljas i "budes dasa" u svom kraju, onda pitanja kao ova su suvisna.

Dijelove naci nije tesko, barem motora sto se tice, ali ostalih mehanickih relativno jeste ali ne i nemoguce, u najgorem slucaju sve mozes nabaviti na ebay
 
Mislis ti da se moze naci na ebayu i takvim stvarima..Ja samo neznam zasto smo mi presli na Kompressor :D
Al opet kako ko voli..Al sa G laderom treba znatii.
 
Član
Kod nas se mehaničari hvataju za glavu kada im dođeš s takvim motorom.Ako neznaš oko auta bolje se nepetljati s tim motorom!A taj G lader nije neke trajnosti
 
Član
ja sam imao korada i bas sam imao tih problema sa g laderom,za dvije sezone 3 puta sam radio generalke tom g laderu.razmisli dobro,nije sad date nesto prepadam al stvarno ga moras cuvat ko malu bebu.nesmijes pritisnut gasa dok se ulje ne zagrije jer to ga najcesce i sj*e.
 
Član
pa dobro iz ovog svega samo ga znai pustiti da se zagrije i onda da ga cijepam :123: a boze moj to je normalno da se mora odrzavati ako mislim da trci svih 160 konja :lol: uglavnom hvala svima na savjetima ako jos nesto zna ko o tom svemu nek pise :icon_smile:
 
Član
fiat_hgt je napisao(la):
ja sam imao korada i bas sam imao tih problema sa g laderom,za dvije sezone 3 puta sam radio generalke tom g laderu.razmisli dobro,nije sad date nesto prepadam al stvarno ga moras cuvat ko malu bebu.nesmijes pritisnut gasa dok se ulje ne zagrije jer to ga najcesce i sj*e.

koliko mu treba da se zagrije da bi se mogao tjerati jel mislis da ga ostavljam na leru da odradi ili ?
 

MTR

Član
20 minuta voznje lagane i ulje je zagrijano totalno , nemoj gledat temp od tekucine ona nema veze sa uljem
 
ja da sam na tvome mistu jos bi nadoplatia za corrada, ima djelova u hr koliko oces, bas ka sta su ti rekli, auto i lader triba paziti, triba se puno truditi oko njega pa ce ti puno i uzvratiti, ima tu u mostaru duja g60 sa malo chipanim motorom i drugom remenicom, auto kida asfalti brza je od petice gti
 
Član
pa to sam planirao naravno redovno odrzavanje ;) san mi je da imam corrada tako cu ga paziti ko oci u glavi :icon_biggrin: hvala na savjetima
 
Član
Nebi bilo lose da ugradis satove za kontrolu pritiska ulja i temp. ulja i pritisak ladera ako vec nema. Posto imas namjeru dizati snagu motora.
 
Top