Corel draw problem otvaranja

Corel draw problem otvaranja

Legend
ovaj put softverski problem koji me vec duze vrijeme muci ,.....

vjerovatno vas dosta koristi navedeni program pa se mozda neko susreo sa istim problemom ,...

koristim Corel draw X5 , i zadnjih mjesec dana na 2 razlicita racunara , oba rade na xp-u problem je sto program jednostavno nece da se pokrene / otvori a pritom ne javlja nikakve error-e nego jednostavno nece i nece , pokusavao sam i drzati f8 za startanje al opet ne ide ...

uzmem i izbrisem program , ponovo reinstaliram normalno se otvori , ali dok restartujem racunar opet nece ....

pokusao sam i sa nekoliko verzija X5-tice , sve su aktivirane znaci ne trial ....



Jeli nekog jos muci ovo , u cemu je fazon moze li se rijesiti ili moram kupiti licencirani .:icon_rolleyes:
 
Član
ista stvar i kod mene, kad instaliram na xp nece da ga otvori i Bog, znaci pokusao sam sve sto sam znao i nikako ne moze, a isti taj corel koji sam skinuo preko torenta sam instalirao na visti i sedmici i sve radi savrseno. pretrazio sam i internet koliko sam mogao, na googlu sam bukvalno ukucavao sve moguce kombinacije rijeci, ali nikako nisam uspio naci rjesenje :icon_cry:
 
Administrator
Imao sam taj problem prije 15-ak dana. Naime jednoj firmi sam formatirao računar i instalirao xp sp3. Kada sam instalirao Corel počela se javljati ta greška. Instaliram Corel 12 i opet neku grešku prijavljuje(ne prilikom pokretanja programa, već prilikom otvaranja nekog fajla ili snimanja fajla). Pokušavao nema šta nisam, reinstalirao, skinuo drugu verziju i bez uspjeha.

Problem sa oba corela sam riješio tako što sam ponovo formatirao računar i instalirao xp sp2. Da li je bila greška u samoj instalaciji xp-a ili nečeg drugog ne znam, ali tako sam riješio problem.

Ne moraš kupovati licencirani. Ja sam skinuo sa torrenta i radi odlično već na par računara.
 
Legend
evo kod mene su na oba racunara SP2

druze xxfmanxx , u tebe ?

da znam da je to to 100% ,...odmah bi isao na sp2
 
Legend
meni na x6 isto pravi problem, al samo kad otvaram preko nekog radnog cdr filea, izbaci error, ali dikrektno preko shortcut-a ide bez problema...
 
Član
a mozel bit da napravimo neku gresku pri instalaciji programa. do sad ja kad sam ga instalirao prvo ugasim internet, onda pokrenem instalaciju, pa kliknem ono da imem onaj cd key, onda pokrenem key generator, generisem key, ubacim u ono polje i instaliram program. poslije toga bi trebalo pokrenut corel, otic na ono phone corel i dovrsit registraciju. eh sad kod mene na xp-u je fazon sto kad ga instaliram ne mogu u opste da ga pokrenem, jer kad kliknem da ga otvorim samo mi izbaci kao onaj prozor da je neki error i imam one opcije da posaljem report, ono debug i jos nesto ne mogu se sjetit sta.
 
Administrator
enesss je napisao(la):
evo kod mene su na oba racunara SP2

druze xxfmanxx , u tebe ?

da znam da je to to 100% ,...odmah bi isao na sp2

:icon_confused:

Eto kod mene je bio taj problem sa xp-om. I sad uspjesno radi.
 
Top