"code" kljuc

"code" kljuc

Član
Igrao se sa rezervnim kljucem i ispadne mi :icon_mad:

Vjerovatno se rastresao il sta vec.. jel postoji mogucnost da se promjeni samo kod, ja imam interfejs da unesem novi immo kod

..ako ko zna gdje se to moze kupiti nek pise slobodno :)

u pitanju VW Bora, 2001
 
Član
kod se nemoze rastrest, otvori kljuc i poredaj sve na svoje mjesto kako treba da stoji, vjerovatno ti se taj code emiter pomjerio negdje na drugo mjesto pa nemoze da posalje kod, taj emiter ima svoje mjesto tacno gdje stoji i mora bit tu nesmije nimalo fulat. a ako si ga izgubio onda nadjes bilo gdje na otpadu da ti prodaju iz bilo koje Bore taj emiter i samo ga naucis na kod svog auta pomocu tog "interfejsa" koji imas ;)
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
kod se nemoze rastrest, otvori kljuc i poredaj sve na svoje mjesto kako treba da stoji, vjerovatno ti se taj code emiter pomjerio negdje na drugo mjesto pa nemoze da posalje kod, taj emiter ima svoje mjesto tacno gdje stoji i mora bit tu nesmije nimalo fulat. a ako si ga izgubio onda nadjes bilo gdje na otpadu da ti prodaju iz bilo koje Bore taj emiter i samo ga naucis na kod svog auta pomocu tog "interfejsa" koji imas ;)
Otvarao sam ga, na svom je mjestu!

Ja mu mogu upucat kod, on radi par sati al odjednom stane, prikaze mi kao da kod nevalja. Vise puta sam upucavao kod na kljuc al ovo prvi put da mi se desi!
 
Član
Moze da se promeni kod na kljucu kao i na centrali, i onda mora sve da radi. Ja kad sam pogubio sve kljuceve samo sam telefonom dao broj sasije i dosao baja sa vec gotovim kljucem, uneo novi kod u centralu i uzeo mi 120 e :D
 
Član
Mogu i ja po broju sasije da uzmem kljuc u asi, 60 markica, al mi se neisplati!

@igy, cuo sam se sa Ismom, kaze da nadjem po odpadu a vidjet ce i od raje on
 
Top