COBRA vs META SYSTEM vs EXALIBUR vs ...

COBRA vs META SYSTEM vs EXALIBUR vs ...

Član
Dakle pitanje je jasno. Koji alarm odabrati, dakle elektronski ne mehanicki! Gdje ugraditi u Sarajevu i kako se krecu cijene?
 
Član
Moj glas bi isao za Cobru.Na svakom svom autu mi je Cobra ugradjena i hvala BOGU do sada nikakvih problema.Na Audiju sam ugradio ovaj zadnji model sa pločicom. Komel u SA generalni zastupnik za Cobru.

Kad sam neku večer gledao ona ukradena vozila koja su bila parkirana u Butmiru,vidjeh par auta sa naljepnicom META SYSTEM i još nekim ''poznatim'' alarmom ali ne mogu se sjetiti imena,koja su bila ukradena...
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Moj glas bi isao za Cobru.Na svakom svom autu mi je Cobra ugradjena i hvala BOGU do sada nikakvih problema.Na Audiju sam ugradio ovaj zadnji model sa pločicom. Komel u SA generalni zastupnik za Cobru.

Kad sam neku večer gledao ona ukradena vozila koja su bila parkirana u Butmiru,vidjeh par auta sa naljepnicom META SYSTEM i još nekim ''poznatim'' alarmom ali ne mogu se sjetiti imena,koja su bila ukradena...

druze koliko si platio taj sa plocicom ?
 
Član
I mene zanima isto pitanje i naravno malo da detaljno opises alarm, sta je ta plocica? :D
 
koji god da uzmes, s tim da se ugradi s rezervnim napajanjem, i da se ugradi "kako treba" obavljace funkciju odlicno,,,,,
 

DSA

Član
Lexillium je napisao(la):
Moj glas bi isao za Cobru.Na svakom svom autu mi je Cobra ugradjena i hvala BOGU do sada nikakvih problema.Na Audiju sam ugradio ovaj zadnji model sa pločicom. Komel u SA generalni zastupnik za Cobru.

Kad sam neku večer gledao ona ukradena vozila koja su bila parkirana u Butmiru,vidjeh par auta sa naljepnicom META SYSTEM i još nekim ''poznatim'' alarmom ali ne mogu se sjetiti imena,koja su bila ukradena...


mozda je od zastite imao samo naljepnice :lol:

vidiš, ja isto tako pouzdani znam da je ukradeno par auta sa tvojim alarmom..tzv PLIP

lično smatram da je meta pouzdaniji i bolji od Cobre, pogotovo CAN
 
jbte svi ugrade alarm i naljepe naljepnicu na staklo sta ga stiti i odmah su lopovima olaksali posao, ugradi jedan i zaljepi nalju od drugog alarma.. ;) svaki se alarm moze provaliti, ali ima nacina za otezavanje toga..
 
Član
potpis Astra, alarmom se ne mozete zastiti od kradje.. imam meta system ali i multi lock tako da do sad nista nije bilo.. hvala Bogu...

moj ti glas ide za cobru ali ni meta nisu tako losi... :icon_smile:
 
Član
DSA je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Moj glas bi isao za Cobru.Na svakom svom autu mi je Cobra ugradjena i hvala BOGU do sada nikakvih problema.Na Audiju sam ugradio ovaj zadnji model sa pločicom. Komel u SA generalni zastupnik za Cobru.

Kad sam neku večer gledao ona ukradena vozila koja su bila parkirana u Butmiru,vidjeh par auta sa naljepnicom META SYSTEM i još nekim ''poznatim'' alarmom ali ne mogu se sjetiti imena,koja su bila ukradena...


mozda je od zastite imao samo naljepnice :lol:

vidiš, ja isto tako pouzdani znam da je ukradeno par auta sa tvojim alarmom..tzv PLIP

lično smatram da je meta pouzdaniji i bolji od Cobre, pogotovo CAN

ali ovaj o kojem on govori nije PLIP, ovo je novi sa karticom koji je savršen, PLIP jeste imao problem kod auta sa can bas sistemom, odnosno provaljeno je 2-3 auta, ali baš zato je i jako kratko bio na tržištu, kod ovog novog taj "bug" je riješen...
ovim alarmom se takođe rukuje preko originalnog ključa od auta, ali pored njega postoji i jedna mala kartica koja kada se udalji 10ak metara od auta auto se ne može upaliti, tako da je to dobro i u slučaju otimanja auta, što je u zadnje vrijeme takođe popularno...

u svakom slučaju ja bih preporučio cobru jer je sigurno na najboljem glasu.
 
Član
Izvinjavam se zbog podizanja teme

Koji alarm ima kakvu zastitu protiv felga-dusmana. Vjerujem da mi je neko pokusao felge margnut pa da se probam osigurati.

hvala
 
BHT Ovisnik
ja neznam kakav imam alarm,al je dobar,kada pođem da odvijam šarafe na felgama upali se:D
 
Član
arminnn je napisao(la):
Kupis lopv sarafe

Ne zovu se dzaba lopov sarafi :)


@col3

Imam ja na leonu ne znam isto tako koji je al jednom punicu ostavio u autu i ona se nesto mrdala aktiviralo se pistalo zvizdalo kad ne ostadoh bez punice :( isprepadala se
 
Top