Cobra CR 8.5

Cobra CR 8.5

Član
Evo opet predstavljanje..:icon_smile::icon_smile:
Da razjasnimo,nije Shelby:D:D:lol::lol:
U pitanju je biciklo.Naruceno iz fabrike iz Njemacke.Trenutno jedini u BiH.
Specifikacije:
Ram:Cobra 19" Superlight Alloy U6
Amortizer:RockShox Recon SL sa lockoutom
Felge:Rigida DB ZAC2000
Gume:Naprijed:Schwalbe Nobby Nic 2.25
Nazad:Schwalbe Racing Ralph 2.25
Kocnice:Shimano SLX 160mm/160mm
Nabe:Shimano SLX CenterLock System
Prednji mjenjac:Shimano SLX
Zadnji mjenjac:Shimano SLX
Mjenjaci:Shimano SLX 3x9
Pogon:Shimano SLX HollowTech 2 22-32-44
SPD Pedale
Brzinomjer Sigma 509
I nabavljena nova djidja..helmet cam..FlyOneCam2..snimci su odlicni!!
Slike:
dsc0001za.jpg

By jubixx at 2010-07-06
dsc0007bp.jpg

By jubixx at 2010-07-06
dsc0008nt.jpg

By jubixx at 2010-07-06
dsc0004vr.jpg

By jubixx at 2010-07-06
dsc0006rd.jpg

By jubixx at 2010-07-06
dscn2193.jpg

By jubixx at 2010-07-06
dscn2191n.jpg

By jubixx at 2010-07-06
dscn2165f.jpg

By jubixx at 2010-07-06
dscn2190.jpg

By jubixx at 2010-07-06

i jedna sa skodilakom:D:icon_smile:
01082010397.jpg

By jubixx at 2010-08-01

Pozdrav!!!!!
 
Hhehe...sto se nasmija...ja kontam sta je ovo...neka Cobra CR sa 8500 kubika ...reko ima najmanje 500 KS! Kad ono...dvotockas sa 1 KS (nemoj se ljutiti- sala)! :lol::lol::lol:
 
Član
Fin bajk, imam isti, samo nije Cobra, nije 19 nego 20", nema ovakve felge, a ni ovakvu viljusku, ni disk kocnice, pedale a i mjenjaci su totalno drugaciji, kao i brzinomjer, nije Sigma, nego BikeMate. Al zato ima cak i prosjecnu brzinu i jos neka ocitanja, o cemu ti mozes samo sanjat :D

Salim se, dobar stroj, valjda ces ga i iskoristiti da valja i nabrati kakve fine kilometre, a ne vozati se oko kuce 500 metara :icon_biggrin:
 
Član
Dobar ti tocak, reci mi koliko te kostalo ovo zadovoljstvo ako nije problem.

Ima li ovakvih na pijaci da se kipi :lol:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Fin bajk, imam isti, samo nije Cobra, nije 19 nego 20", nema ovakve felge, a ni ovakvu viljusku, ni disk kocnice, pedale a i mjenjaci su totalno drugaciji, kao i brzinomjer, nije Sigma, nego BikeMate. Al zato ima cak i prosjecnu brzinu i jos neka ocitanja, o cemu ti mozes samo sanjat :D

Salim se, dobar stroj, valjda ces ga i iskoristiti da valja i nabrati kakve fine kilometre, a ne vozati se oko kuce 500 metara :icon_biggrin:

Pa eto skoro isti! :D
 
Član
samko je napisao(la):
Dobar ti tocak, reci mi koliko te kostalo ovo zadovoljstvo ako nije problem.

Ima li ovakvih na pijaci da se kipi :lol:

Cijena:800€
Nema kod nas nigdje kupit ovaj bike.i ja sam narucio iz fabrike..;)

addo je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Fin bajk, imam isti, samo nije Cobra, nije 19 nego 20", nema ovakve felge, a ni ovakvu viljusku, ni disk kocnice, pedale a i mjenjaci su totalno drugaciji, kao i brzinomjer, nije Sigma, nego BikeMate. Al zato ima cak i prosjecnu brzinu i jos neka ocitanja, o cemu ti mozes samo sanjat :D

Salim se, dobar stroj, valjda ces ga i iskoristiti da valja i nabrati kakve fine kilometre, a ne vozati se oko kuce 500 metara :icon_biggrin:

Pa eto skoro isti! :D
:lol::lol::D
 
Član
Ma ja, nasloni na skodilaka :D :lol: Neka, dobar je bajk pravo, samo nemoj ga ostaviti negdje bez nadzora, otisao bi sam :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
Ma ja, nasloni na skodilaka :D :lol: Neka, dobar je bajk pravo, samo nemoj ga ostaviti negdje bez nadzora, otisao bi sam :D

Cuo sam da skupi bicikli nekad znaju sami otici i da se ne vrate..... :lol::lol:


Mom su rodjaku u Austriji iz garaze odvezli bajk koji je izgledao kao chopper... momak ga naslonio uz zid i pritistnuo ga sestrinim glanc novim suzukijem, auto pomjerili i uzeli bajk...
 
Super Moderator
Pucas li kakve ture s njim ?
Ajd ako budes prolazio kroz Travnik najavi se da napravimo par krugova i ja volim biciklo ;)
 
Top