Clinjo 1.2 16V

Clinjo 1.2 16V

Član
2002 godina, bilo je malih radova pa vi recite svoje misljnje....

34yvdpe.jpg


2e4esmp.jpg


2whijxe.jpg
 
Član
Fin Clio nema sta , bas uradjeno sa ukusom ii da boja je prelijepa :p .. primjetio sam te vise puta u gradu i na ilidzi ,nema sta samo tako nastavi nmzes pogrijesiti ;)
 
Član
fin clio;) ja bi mu svasta radio :lol: samo zavisi sta furas fabriku ili aftermarket:icon_question:

D_cash je napisao(la):
Fin Clio nema sta , bas uradjeno sa ukusom ii da boja je prelijepa :p .. primjetio sam te vise puta u gradu i na ilidzi ,nema sta samo tako nastavi nmzes pogrijesiti ;)

mladji brat od tvoga clia:lol:

haj eto me
 
Član
Mladji mladji :D nego druze mozes li mi reci koji ti je Kod boje RN 632R ili ?
@sever1n ajde eno fen se ugrijao :D
 
Član
Bas sam te nedavno vidio na energoinvestovom parkingu :p a i kolege smo s renault klub foruma. Klijo je za pozeljeti!
 
Član
samky je napisao(la):
Bas sam te nedavno vidio na energoinvestovom parkingu :p a i kolege smo s renault klub foruma. Klijo je za pozeljeti!

heheeheh, ma malo.... hvala za kompliment

sever1n je napisao(la):
fin clio;) ja bi mu svasta radio :lol: samo zavisi sta furas fabriku ili aftermarket:icon_question:

D_cash je napisao(la):
Fin Clio nema sta , bas uradjeno sa ukusom ii da boja je prelijepa :p .. primjetio sam te vise puta u gradu i na ilidzi ,nema sta samo tako nastavi nmzes pogrijesiti ;)

mladji brat od tvoga clia:lol:

haj eto me




ma vise se fabrika fura, al i alternativa nije na odmet ako ima nes ne "upadno"


hvala svima na komplimetima :) a kod boje ne znam nisam siguran...pogledam pa javim
 
Član
prvo bi ofarbao taj zadnji gornji spojler u boju auta:icon_smile: napred stavio od sporta grill(koji i ja planiram i trazim) i uradio neke manje modifikacije na prednjoj karambolci:cool:
 
Član
sever1n je napisao(la):
prvo bi ofarbao taj zadnji gornji spojler u boju auta:icon_smile: napred stavio od sporta grill(koji i ja planiram i trazim) i uradio neke manje modifikacije na prednjoj karambolci:cool:

slicno razmisljamo, a spojler i nije lose sto je u crni , mozda ga ostavim tako, i ja isto trazim od sporta gril cak mozda i karambolku da mi je naci, naravno jeftino... a imam u planu nes malo da rezem al ne previse samo malo da izgleda fabricki a ustvari malo je modifikovano...
 
Top