Clean gepekt?

Clean gepekt?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sto ljudi,sto ćudi....
...tako se meni recimo ne sviđa zatvoreni gepekt kod golfa 2 a ipak razmišljam da tako nešto uradim na Astri.
Nedavno sam ugledao jednu takvu,bez ikakvih oznaka i onako,lijepo mi izgleda.
Vaše mišljenje?
Radi se o Astri G;)
 
Član
moje mishljenje je da joj extra stoji - imala bi puniju guzicu i izgledala bi haos

potpis - amatersko mishljenje ;)
 
Član
ne znam kaj da ti velim sve je to stvar ukusa ne. ja to sebi ne bum nikad radil.

astra G je ljepsa bez tih zajebancija
 
Član
Meni licno na G2 ne stoji nikako zatvoreni gepek! A na Astrici bi puno bolje stojao!
 
Član
meni se iskreno i ne svidja plaho, al eto ako ti hoces radi...evo ti par slika...

opel%20astra.jpg


post-2-1089133277.jpg


post-2-1089133210.jpg


silver12zk.jpg
 
Član
otvaranje na daljinski kao sto je u mene?
a imam i ispod/kraj volana dugmence za otvaranje gepeka (pa ja rado profulam i otvorim haubu lol)
 
Član
if na daljinski e to bi trebalo vidjeti koliko je para a samo zatvaranje mjesta gdje su tablice nije neka drama nego taj mehanizam to bi bilo nesto vec sada nemam para

al kad budem imao sve ce to da bude
 
Član
Jeftinije ce te doc taj motoric i instaliranje istog, nego zatvaranje i lakiranje gepekta! ;)
 
Član
Meni predobro izgleda sa zatvorenim gepekom...u mene ce u fabiji biti jos lakse otvaranje gepeka kad ga poravnam, mogu iznutra otvoriti, a imam i na kljucu dugme za otvaranje...ako imas ijednu soluciju vec na astri dobar si...
 
Član
ma kupis ba mehanizam od nekog novijeg auta...svako sad auto ima il na kljucu il dugme za otvaranje...na Xsari kod mene npr. imas rucku da uhvatis, al su na njoj mikroprekidaci, koji se pomjere milimetar i elektronika otpusti...tako nesto nabavi i eto ti...rijesen prob...
 
Član
Ma jok Faya, nepotrebno komplikovanje, treba jedan jedini motoric od kita za centralno zakljucavanje, malo zice, i neki prekidac u kabini, i neko da to sve sklopi :) i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top