Cle-O 16v

Cle-O 16v

Član
Vec sam odavno na forumu i danas skontam da nisam predstavio autu u garazu. U pitanju je Renault Clio 1.2 16v 2001god sa 110k na satu. Od opreme, klima,board komp,maglenke, digitalni sat, fabricki orginal kasetofon, profilisana sjedista i to je to :D Prije klija samo vozio bmw 318is pa mi je ovaj smijesan na cesti ali je barem moj 1/1 :D Do sad sam zadovoljan, imao sam nekih sitnih problemcica ali dobro je :D Nisam nista do sada radio na autu osim promjene antene odmah nakon kupovine auta, kad sam vidio bmw shark antenu htio sam se ubiti :D U planu imam uraditi nesto sa celicarama 16-17, napraviti falc i u neku ludu boju :D Slike cu stavit cim skontam kako :lol::lol::lol::lol:


Gazda i auto :D



Kad je kupljen

Ovo mi se svidja maksimalno, pa na ljeto ce biti valjda :D
 
Član
RE: Moj Chokli

Fin Clio svidja mi se ova zamisao sa felgama ali ne sa ovom bojom :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: Moj Chokli

Neka svijetla zelena il' neka druga ugl da je drecavo :D Neku neuobicajenu, cim dodju kakve pare uzimam celicare i lagano akcija krece :D
 
Član
RE: Moj Chokli

fin clio, kultura ;)

a samo u pink i drecavo, puknes jos i lajsnu na vratima da ide uz felge :cool: pa malo furat, dok ne dosadi :D
 
Član
RE: Moj Chokli

Limpi je napisao(la):
fin clio, kultura ;)

a samo u pink i drecavo, puknes jos i lajsnu na vratima da ide uz felge :cool: pa malo furat, dok ne dosadi :D

Barem ove furke nisu neki problem, kad se isfura lako je vratiti na staro ili ofarbati u neku drugu boju :D
 
Član
RE: Moj Chokli

dobra zamisao sa felama al ne ide uz mat boju auta...mislim kako si planirao...samo uradi fele,spusti ga i bice full:D
 
Član
RE: Moj Chokli

Extra zamisao, i dobar clio. Koji je promer rupa kod tebe? Teško ćeš naći velike čeličare...
 
Član
RE: Moj Chokli

dellas je napisao(la):
Extra zamisao, i dobar clio. Koji je promer rupa kod tebe? Teško ćeš naći velike čeličare...

4x100, trazim odavno najvece sto sam nasao su 15-ke. Ovo bi bas bilo blesavo uraditi sto kaze renault_fan, vidio sam par slika na netu kako je neko uradio nesto na ovaj fazon na vw polu, pa mi se svidjelo. Trenutno imam nekih problema oko auta, prvo to moram srediti pa ponovo skupljanje para za ovu budalastinju koju sam planirao :D
 
Član
RE: Moj Chokli

spa0115.jpg

Danas stavljeno LED osvjetljenje zadnje tablice. Sljedeci korak stavljanje LED, umjesto fabrickiog osvjetljenje unutrasnjosti ;)
 
Top