Cjevaste sijalice unustrasnjosti-tablica

Cjevaste sijalice unustrasnjosti-tablica

Da li znate gdje ima kupiti kvalitetnih,obicnih(osram,philips,general electric,hella) cjevastih C10W SV 8,8,5 sijalica u Sarajevu,nigdje nisam uspio naci,ima samo C5W,ako nema da li mogu staviti LED cjevastu i da li crkavaju bzo kao one u pozicijama?
1000543_ZB_00_FB.EPS_1000.jpg
 
Član
Prvo navedi prijatelju koje vozilo upitanju da znamo sta ide od sijalica. Te led sto ti crkavaju na mjestu pozicije su vjerovatno loseg kvaliteta. Ebay fora 10 za 5km....zaboravi tu na kvalitet. Dobre sijalice dobro i kostaju i neboj se nista!
 
Prvo navedi prijatelju koje vozilo upitanju da znamo sta ide od sijalica. Te led sto ti crkavaju na mjestu pozicije su vjerovatno loseg kvaliteta. Ebay fora 10 za 5km....zaboravi tu na kvalitet. Dobre sijalice dobro i kostaju i neboj se nista!
Mazda 3,crkla mi u kaseti sijalica pa hocu da promijenim,a ove led jesu bile te žlj kvalitet ali na Astri G,ja i hocu tu kvalitetnu,ne mora biti led :)
 
Član
Drugar cjevaste sijalice je prava rijetkost da crkne. Ako ces platit postarinu poslacu ti ja sto sam skinuo sa auta. Moras mi reci koja je duzina. Sto se tice snage...od tog takodje zavisi duzina zarne niti! 5W i 10W nije ista...moras tacnu duzinu reci.
 
Član
Da ne otvaram novu temu pitat cu ovde. Kojeg bi mi prodavca preporucili za led smd diode? Planiram komplet unutrasnjost staviti led pa mi treba neko ko ima kvalitetne led dioda a i da ima siroku ponudu da sve kupim kod njega...
 
Da ne otvaram novu temu pitat cu ovde. Kojeg bi mi prodavca preporucili za led smd diode? Planiram komplet unutrasnjost staviti led pa mi treba neko ko ima kvalitetne led dioda a i da ima siroku ponudu da sve kupim kod njega...
Ja znam za Sarajevo, robot u Hrasnom, zadnji sprat pored praonice, uzimao smd i dan danas rade, extra jake, ako su ti obicne sijalice u farovima odlazit ce ti prije, znam po drugovom ventu, jer se far vise grije pa im skracuje vijek. Inace prodaju ollo jedna od kvalitetnijih kineza, xenoni ne trepere nikako uzeti kod njih citav set. Imaju sve od led sijalica za far do led sijalice za tablice.
 
Top