Citroen C4 Coupe by Loeb

Citroen C4 Coupe by Loeb

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
citroen%20c4%20by-loeb.jpg

Citroen C4 Coupe je doživeo novo specijalno "by Loeb" izdanje, koje će naravno biti ponuđeno samo limitiranom broju kupaca.

C4 by Loeb (ime je naravno dobio po WRC šampionu Sebastijanu Loebu) se odlikuje Sport Red ili Black bojom karoserije, Loebovim potpisom na vratima, alu točkovima od 17 inča (u beloj ili crnoj boji), zadnjim spojlerom, sportskim enterijerom (sportska sedišta, kožni volan i ručica menjača prošiveni crvenim koncem, nove by Loeb patosnice, aluminijumske pedale, plus pločica sa serijskim brojem primerka) i bogatom standardnom opremom koja, između ostalog, obuhvata i klima uređaj, automatsko uključivanje brisača, MP3 CD plejer, šest vazdušnih jastuka, ABS, EBD, ESP i cruise control sa limiterom brzine.
citroen%20c4%20by-loeb-2.jpg

Što se motora tiče, kupcima na raspolaganju stoje dizelaš 1.6 HDi 16V sa 110KS i dva 1.6L benzinca (slabiji 1.6 16V VTi ima 120KS, a jači 1.6 16V THP 150KS), a u zavisnosti od motora, cene za C4 Coupe by Loeb se u Velikoj Britaniji kreću od 14.395 do 15.895 funti.
 
Član
fin je nema sta,samo mogli su malo neki extremniji izgled da odrade ipak je to u cast visestrukog prvaka u reliju,ovako jedva mozes da ga razlikujes od serijskog modela
 
Legend
Pa ovdje je jedini dodatak to sto ima taj potpis by Loeb, ostalo je sve standardna oprema, cak ima paketa koji dosta vise nude.

Bjednici prodali se za jeftine pare :lol:
 
Član
nije bas tako...ovdje je navedena samo neka oprema...ja kolko se sjecam bio je jedan u tuzli, i mislim da ga je bas vozio ovaj lik sto vozi ovog c5 novog na forumu...
meni je ovo auto prelijepo...uzeo bi ga prije scirocca...xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top