ciscenje unutrasnjosti fiat stilo!!!

ciscenje unutrasnjosti fiat stilo!!!

e ljudi nemogu vise da tripim ovo moram da pitam nekog od vas dali slucajno znate cime da skinem neku lepljivu "stvar" ili gumu nemam ni ja pojma sta je vec znaci po prekidacima od prozora po radiju i ostalim prekidacima .. ima nesto kao guma i kako da objasnim kad stisnem rukom prstom ostane oni otisci od prsta et kako hahah valjda sam objasio... probao sam sa razredjivacem i znate vec sta se desilo kad ga nanesete na plastiku.. da sam barem ja znao sta ce bit nebi ni staviooo ... haha haj momci pomagajte sveg vam poludicuu :D
 
Član
ako mozes skinut te dijelove na kojim ti je taj gumirani sloj onda to mozes vrlo lako skinut toplom vodom.ako treba da ti ubacim sliku da vidis kod mene kako je bilo, prije i poslije:cool::cool:
doduse kod mene je u pitanju plastika sa vrata i tako ti dijelovi, ja sam to vodom skinuo vrlo lako, prekidace ti ne bi smio kvasit jbg

evo pogledaj razlike
prije


Uploaded with ImageShack.us

poslije


Uploaded with ImageShack.us

ja sam se zezno sto sam ovu plastiku na pocetku trljao nekom grubom krpom,pa po njoj imam nekih manjih riseva, ostale sam radio samo rukom, potopim na kratko u toplu vodu i samo prstima prelazim preko plastike, sve se skida
napomena: nemoj plastike drzat dugo u vrucoj vodi, pobijelit ce ti:D
 
vidis nisi jedini, ima nas dosta sa slicnim problemima,
to ti je najbolje skinuti sve sto ima gumirani sloj po plastikama,
ocistiti gumu, i ofarbati u metalik boju;)
 
ma problem je u tome sto kod mene nema po vratima i to na vecim djelovima nego bas po klimi znaci dugmici prozori radio i te stvariiii pa nzm kako da skinem :D
 
Top