cijena orginalnog Windowsa 7

cijena orginalnog Windowsa 7

Član
imam licencirani , orginal windows 7 pa kontam koliko mogu dobiti za njega, jednom instaliran , nov u orginal pakovanju:icon_question:

tnx;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
imam licencirani , orginal windows 7 pa kontam koliko mogu dobiti za njega, jednom instaliran , nov u orginal pakovanju:icon_question:

tnx;)

ako si ga instalirao, "potrosio" si ga, licence ti je za jedan racunar, osim ako nije neka druga licenca ?
a taj cd mozes skinuti na svakom torentu :cool:
 
Član
ako je taj komp nakacen na win update, tj. ako je koristen net na njemu, ne vrijedi vise nista ;)
 
Član
nije koristen na netu, mislim da vazi instalacija, dobio sam ga iz holandije i nisam ni kristio...pogledat cu bolje...
opet niko nije rekao cijenu...hvala
 
Član
Da uskocim malo!:lol:
Win Pro 7 32-bit English 1pk DSP OEI DVD ti je 356,40KM trenutno, e sad sta je kod tebe jeli pro ili starter ili home..?
 
Član
hvala jusuf ....kod mene je ovaj
http://www.microsoft.com/windows/buy/windows-7-home-premium.aspx
od 119 $, meni je taman 50 marki ;)
 
Microsoft ima svoj stav koji se nikada nece promijeniti, a to je: JEDNA LICENCA = JEDAN RACUNAR. Windows XP je prva verzija OS Windows koja je uključena u sistem WPA (Windows Product Activation), na taj način stavljajući sistem u mjesto gdje je MS mogao početi pratiti koliko puta je jedan serijski broj korišten za instaliranje/aktiviranje OS Windows. Samo jedan korisnik moze koristiti jednu licencu MS jedino u slucaju kolicinskog licenciranja, sve ostalo je krsenje pravila MS licencnog ugovora. Ako si aktivirao WS key, moze se on opet instalirati ali se nemoze izvrsiti legalna aktivacija ;)
 
Nisam jednom instalirao originalni XP na vise racunara :D, jednom jest izbacilo da se preoracio limit, no vec kod sljedeceg racunara sam opet normalno podigao sistem i zavrsio sve bez tog upozorenja :D
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Nisam jednom instalirao originalni XP na vise racunara :D, jednom jest izbacilo da se preoracio limit, no vec kod sljedeceg racunara sam opet normalno podigao sistem i zavrsio sve bez tog upozorenja :D

Ne kontam o cemu pricas, jedan licencni sistem na vise racunara?
 
Dejan 16v je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Nisam jednom instalirao originalni XP na vise racunara :D, jednom jest izbacilo da se preoracio limit, no vec kod sljedeceg racunara sam opet normalno podigao sistem i zavrsio sve bez tog upozorenja :D

Ne kontam o cemu pricas, jedan licencni sistem na vise racunara?

Na nekih 15 pa navise, i redam ih sve vise i vise :D, i da ne da aktivirati, antiWPA, i rijeseno sve :D
 
Top