Chrysler stratus

Chrysler stratus

Član
Pozz
Kad vozim auto on odjednom daje gas i ide i moram ga izgasit pa upalit da bi bilo OKEJ odjednom mi se to pojavilo. znaci ja kocim on ide dalje sam
sta bi moglo biti to mi se pojavilo jucer ?
 
Član
mozda sajla il leptir gasa zezaju,vidi pod haubom kako hoda onako na leru,jel sve ok,vraca li kako treba i to...ne znam sta bi drugo moglo bit,jedino elektronika:icon_confused:
to se zna desit kod auta bez sajle,za to sa sajlom prvi put cujem
jel ubrzava il ide konstatnom brzinom iako pustis gas?
 
Član
edoze je napisao(la):
mozda sajla il leptir gasa zezaju,vidi pod haubom kako hoda onako na leru,jel sve ok,vraca li kako treba i to...ne znam sta bi drugo moglo bit,jedino elektronika:icon_confused:
to se zna desit kod auta bez sajle,za to sa sajlom prvi put cujem
jel ubrzava il ide konstatnom brzinom iako pustis gas?


Ubrzava bgm. i to fino moras kocit a on i dalje vuce mjkm Nesto nije Ok -.- neznam sta da radim:icon_cry:
 
Član
Da nije nešto progutao kroz usis? Pa je možda zapelo uz klapnu. Meni se to dogodilo jednom. Čep od jane mi zapeo:D
 
Član
pa skinuo bih ja da znam kako .. pokusavao sam otvorit a neznam odakle nema nista da se moze skinit odvrnut moram na servis vozit
 
Početnik
amer21 je napisao(la):
pa skinuo bih ja da znam kako .. pokusavao sam otvorit a neznam odakle nema nista da se moze skinit odvrnut moram na servis vozit

Da mi je bit tvoj mehanicar,nebi mi trebale druge musterije :D

Prvo provjeri klapnu gasa,vidi jeli na sajlu ili je elektronska papucica
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
amer21 je napisao(la):
pa skinuo bih ja da znam kako .. pokusavao sam otvorit a neznam odakle nema nista da se moze skinit odvrnut moram na servis vozit

Da mi je bit tvoj mehanicar,nebi mi trebale druge musterije :D

Prvo provjeri klapnu gasa,vidi jeli na sajlu ili je elektronska papucica

Joj Drug hahahahahaha
Pa vjeruj mi da si moj mehanicar brzo bi napredovao. ALi do Ludnice menni se nemoze na pribavljat auta kolko ja mogu pokvarit. do sad im neznam broja koliko sam promjenio nema sta nisam vozio. od 2000te god. do sad odprilike barem 1 mjesecno auto zamjenim. Znaci Bruka Auta. a uvjek mi auto dodje ispravno sve OK. ali ga pokvarim. tako da imat ces posla heheheheheheh
 
Top