Chris Harris on Cars - LaFerrari v Porsche 918 v McLaren P1

Chris Harris on Cars - LaFerrari v Porsche 918 v McLaren P1

Član
Ja upravo pregledao!
Tako se zivot živi :/
A boki jesi gledao alehandrov video sa p1/LA/918/veyronss/huayra??
 
Legend
bolestine , gledao sam najavu , navijam za p1 , jos nisam pogledao ovo treba maksuz navecer slusalice i uzivaj :)
 
Član
Ja upravo pregledao!
Tako se zivot živi :/
A boki jesi gledao alehandrov video sa p1/LA/918/veyronss/huayra??

Ne znam ko je to, neki dan sam gledao neki video - 2 dijela sa tim autima, ali ne znam kako se zove. Trebao bi sljedece sedmice i treci dio, mozda je to taj lik. Malo me nervira to cekanje, daj odjednom da gledamo kao Harris :D
 
Član
Ja sam ovaj video tek jucer pregledao, znao sam da je dobar cim je Chris Harris upitanju :D

Porsche me iznenadio, nisam ocekivao da bude ovako brz, al eto AWD je opet pokazao svoje prednosti. LaFerrari nekako ocekivano najludji za voziti, al ocito su svi jako blizu, da se jako tesko odluciti za jedan. I sta znaci konkurencija, toliko razliciti auti, a svi na stazi voze u prakticno pola sekunde vremena. Ludnica :)
 
Član
Gledao sam p1vs918 tu je p1 i 3sec bio brzi istina trofeo gume bile. Laferari je potpuno razocarenje. Tif nedell iz fifth gear je kazao da puno borbe ima snjim zato i ovako vrijeme. 918 je ovde najtezi i najslabiji i vidi vremena. Svaka cast
 
Član
Ali ima AWD, moze prenjeti snagu, ovi su prejaki cak i na stazi da bi bili efikasni, na cesti da ne govorimo :)

P1 cuda cini uz vrhunske gume :D Ovaj test je dobar i zbog toga jer su eliminirali gume iz "igre".
 
Član
Ne znam ko je to, neki dan sam gledao neki video - 2 dijela sa tim autima, ali ne znam kako se zove. Trebao bi sljedece sedmice i treci dio, mozda je to taj lik. Malo me nervira to cekanje, daj odjednom da gledamo kao Harris :D

Potrazi "salomondrin" bilo gdje (inst/yt/Twitt) možda ti se svidi.
 
Član
Evo potrazio sad, da ovo je taj video sto sam pisao iznad da sam gledao 2 dijela. To je taj lik :)

Meni lično lisu ti videi nešto posebno ali on redovno izbacuje snimke.
Vlasnik je tog paganija iz videa i 918 uz to jos ima gr3/gt4 kajman, hellcat meklaren itd itd i veoma realan meni se svidjaju videi.
 
Dobar video, preekstremni auti čak i za pripadnike plave krvi.
Kad već spominjete te neke likove sa instagrama, redshift75 je također poseban lik, ne testira aute ali vozni park mu je j.ben: 918 Spyder, Carrera GT, Cayman GT4 i Singer 3.8, stalno su negdje u vožnji, on sjedne u jednog a prijateljima da ostale, uglavnom cijeli vozni park je uvijek u pogonu i to sve po lokalnim B-cestama :)
 
Top