Chicago Auto Show 2015

Chicago Auto Show 2015

Putovanja.ba
Administrator
Porsche Highlights

porsche-1.jpg

porsche-10.jpg

porsche-14.jpg

porsche-2.jpg

porsche-3.jpg

porsche-4.jpg

porsche-5.jpg

porsche-8.jpg

 
Jbte koji sajam, nema ni jedno normalno auto ... 300KS donja granica ...hoću da gledam samo hibride i trocilindraše :D
 
BHT Ovisnik
@Davor_ ne vidimo te na slikama :D
Fasciniran sam bio 2008 god. kada sam bio u ZG na auto showu, a ne ovako nesto. Nadam se da ce nekada posluziti financije pa otici u Zenevu
 
Putovanja.ba
Administrator
@Davor_ ne vidimo te na slikama :D
Fasciniran sam bio 2008 god. kada sam bio u ZG na auto showu, a ne ovako nesto. Nadam se da ce nekada posluziti financije pa otici u Zenevu

Ja sam ove godine hjteo da idem u Zenevu ali me bolest poremetila. Tako da ću nastojati sljedeće godine. Možda bismo se moglo nekoliko nas i organizovati pa da odemo skupa, sigurno bi jeftinije prošli :)
 
BHT Ovisnik
@Fele nije losa ideja. Ja uvijek odpriliek imam 1 osobu pa je to opet malo skuplje,a ovako se organizirati ne bi bilo lose,naravno ako bi bilo moguce :)
 
Putovanja.ba
Administrator
@Fele nije losa ideja. Ja uvijek odpriliek imam 1 osobu pa je to opet malo skuplje,a ovako se organizirati ne bi bilo lose,naravno ako bi bilo moguce :)

Onda cemo se dogovarat za sljedecu godinu. Sad je kasno. Kad bi nas bilo vise mogao bih i predloziti agenciji da nam naprave aranzman. Recimo i F1 madjarska bi se moglo otici. Doduse tu su ulaznice skupe.
 
Top