Chevrolet Camaro u junu prodavaniji od Ford Mustanga

Chevrolet Camaro u junu prodavaniji od Ford Mustanga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
chevrolet-camaro-ss-1.jpg

Nakon one vesti od pre nekoliko dana da proizvodnja Chevrolet Camara (startovala u martu, u Oshawa fabrici u Ontariu) jedva prati potražnju, a da su dileri primili preko 25.000 porudžbina za ovaj model, stigli su i najnoviji rezultati prodaje za jun.
ford-Mustang-0.jpg

Po tim podacima, prodaja novog Camara je prošlog meseca nadmašila prodaju Fordovog Mustanga, budući da se za Camaro odlučilo 9320, a za Mustang 7632 kupca (poređenja radi, u maju je prodato 5463 Camara).

Poslednji put je inače Camaro na mesečnom nivou bio prodavaniji od Mustanga u oktobru 1993. godine, kada je plasirano 10.985 Camara i 5680 Mustanga.

Ah, da. Prodaja Dodge Challengera je u junu ove godine iznosila samo 1369 komada.
 
Član
iskreno bolje je prodavaniji zbog transformersa i bumblebbeya ja bi ga prvi narucio u autobot zutoj i naravno sa autobot znakom na volanu
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
iskreno bolje je prodavaniji zbog transformersa i bumblebbeya ja bi ga prvi narucio u autobot zutoj i naravno sa autobot znakom na volanu

u pravu si al ne bi rekao da je samo zbog toga,on je njihova muscle legenda i svakako bi bio popularan i prodavan a stoji to da je ovo preko transformersa bila genijalna reklama za kamara i GM
 
Član
vladica85 je napisao(la):
_JokeR_ je napisao(la):
iskreno bolje je prodavaniji zbog transformersa i bumblebbeya ja bi ga prvi narucio u autobot zutoj i naravno sa autobot znakom na volanu

u pravu si al ne bi rekao da je samo zbog toga,on je njihova muscle legenda i svakako bi bio popularan i prodavan a stoji to da je ovo preko transformersa bila genijalna reklama za kamara i GM

ma najjaca rekla koju su mogli smisliti izbacit sva svoja auta kao AUTOBOT heroje, ako nista svi koji su gledali transformerse ko manji znaju
 
Član
Nemam ja para ni za jednog ni drugog, osim ako ne dobijem na LOTO, al i to tesko posto ne igram :lol:
 

MTR

Član
dje nece , vid ga brrrrrrrrrrrrr , jos da ima ko stari onaj big block aaauuuuaaaaa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top