Chevrolet Camaro SS

Chevrolet Camaro SS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
ChevyCamaroSS.jpg

ChevyCamaroSS_1.jpg

ChevyCamaroSS_2.jpg


Iako je novi Camaro predstavljen prije gotovo dva mjeseca, tek je prošli tjedan GM objavio jednu jedinu fotografiju modela koji čini sam vrh ponude, izvedbe Camaro SS. Sada su konačno objavili još nekoliko fotografija, tako da se može jasnije vidjeti o čemu se zapravo radi.

Ono što SS izvedbu razlikuje od standardne izvedbe je agresivniji i masivniji prednji odbojnik te naglašeniji usisnik zraka na poklopcu motora. Od ostalih „dodataka“ tu su HID prednja svjetla, spojler, specifična stražnja svjetla te 20 inčni kotači.  

ChevyCamaroSS_3.jpg
ChevyCamaroSS_4.jpg
 
Član
Ne zelim gledat, en zelim citat, ne zelim komentirat...doce mi samo zelja da ga kupim pa cu guzicu morat prodavat :(
 
Član
skoro svaki camaro je jeben, ovo nije iznimka, predobro.. ima onaj camaro "bad boy" twisted look..
Samo što će ovo valjda koštat duplo više neg novi mustang, ko i challenger ak se ne varam isto je 2x cijena mustanga. To je jedino što mi se ne sviđa, svi su nekad bili ista klasa muscle cars vjerojatno po sličnoj cijeni, a sad je jedino mustang ostao dobar i "pristupačan" .. ovo ostalo za bogataše samo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top