cetvrti

cetvrti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:cool:;)za mene je uspjeh da osvojim 4 mjesto na prvom takmicenju (za mene)
a nisam imo vremena ni uradit je do detalja jer sam tek poceo u subotu radit (nisam mislio nikako ucestvovati) al kad sam vidio da vi zurno radite nisam mogo odolit nego sam se odmah bacio na posao.hvala svima koji su glasali za mene. uskoro ce biti jos jedno takmicenje (sam dok mi dodje signal nemogu na net nikako morao sam u internet club doc)
jos jednom hvala za glasove
a ja bi ovako glaso (iako nebi promjenilo poredak)
10 trozic
9 death_beat
8 knoxville
7 allroad
ostalo 6 5 4 3 2 1
za ideje svi su dobri od navedenih i jos vlatko_baba super ideja dio od audia ja mislim


I NEMOJTE MI ZAMJERIT STO SAM OTVORIO NOVU TEMU REKO PRIJE CE SE PROCITAT
:icon_smile:
 
Član
svaka čast drug,ja sam kao početnik pobjedio na BG 5,
i ti dobro napreduješ,samo vježbaj ideja imaš :cool:
 
ih dobar ja 9 mjesto:icon_redface::icon_cryAl nea vze i onako nenadam se 5 mjestu ni sad u ovom novom takmicenju jer sam uvjeren i znam ko ce pobjedit
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
ih dobar ja 9 mjesto:icon_redface::icon_cryAl nea vze i onako nenadam se 5 mjestu ni sad u ovom novom takmicenju jer sam uvjeren i znam ko ce pobjedit

druže isti komentar sam ja napisao na BG 5 u prvom krugu,da znam ko će pobjediti... na kraju sam ja pobjedio,jer sam se dosta trudio i radio sam svaki dan,ako je rok za raditi bio 5 dana sve sam iskoristio svaki dan sam dorađivao rad,samo treba volje za PS i polako i ćeš vidjeti razliku ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top