Četiri Seat modela zauzela prestižna mesta u izboru ''Company Car 2009''

Četiri Seat modela zauzela prestižna mesta u izboru ''Company Car 2009''

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
seat%20exeo%20st%20zvanicno.jpg

Četiri modela iz SEAT game zauzela su prestižna mesta na izboru ''Company Car 2009'' u Nemačkoj. Naime, menadžeri flotne prodaje, njih 150, i eksperti za ispekciju vozila iz prestižnog udruženja DEKRA glasali su i odlučili:

U kategoriji karavan verzije modela, briljirao je i pobedio SEAT Exeo, što je prva nagrada za ovaj model iz SEAT game ona je veoma brzo stigla u ruke SEAT-a jer je javnosti premijerno prikazan tek nedavno.
seat%20altea%20xl%202009.jpg

U klasi porodičnih automobila, sa svojim inovativnim izgledom, prostranom kabinom za putnike i funkcionalnom opremom Altea XL je zadivila članove žirija koji su joj dodelili drugo mesto u kategoriji Mini Van.
SEAT-Ibiza-Black-1.jpg

Opremljena motorima koji su poznati kao mali potrošači i zagađivači, sa puno opreme u standardu SEAT Ibiza je dobila drugo mesto u svojoj kategorili, čime je još jednom dokazala da je ovaj Španski model jedan od lidera u svoj klasi.
seat%20leon%201.jpg

I na kraju, nova linija za SEAT Leon, sa novom paletom motora i njegov sportski izgled sa funkionalnom šasijom sa petoro vrata bili su dobri razlozi da ovaj žiri Leonu dodeli treće mesto u kategoriji.
 
ovaj prvi je odlican,neki dan bio ispred mene al nije karavan,ja mislio audi,dok se nisam priblizio :icon_eek:
 
meni je bezveze ovo sto su uradili sa Exeom, sve kao B7 Audi, samo Seat znak i manja cijena(normalnija), kod Audija se placalo ime...
 
Baš mi je drago vidjeti ove super ocjene modela Seat Ibiza jer se sve više uvjeravam da nisam pogriješio kad sam se odlučio i kupio isti!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top