Četiri osobe povrijeđene u saobraćajnoj nesreći kod Konjica

Četiri osobe povrijeđene u saobraćajnoj nesreći kod Konjica

Četiri osobe povrijeđene su u saobraćajnoj nesreći koja se desila u poslijepodnevnim satima u mjestu Ovčari kod Konjica.

35c4bci.jpg


rif8mx.jpg


leb6r.jpg


Kako je za portal Klix.ba potvrđeno u Operativnom centru policije u Konjicu, u nesreći su učestvovala tri automobila.

"U nesreći su povrijeđeni Mirza Rizvić, Ante Trlin, te njegove dvije kćerke Biljana i Ljiljana", kazao nam je Edin Hadrović, komandir saobraćajne policije PU Konjic.

Oni su, kaže naš sagovornik, prevezeni u Opću bolnicu gdje im je ukazana pomoć.

"Trlin je zadobio prijelom noge dok je Rizviću konstatiran prijelom ruke. Biljana i Ljiljana zadobile su lakše povrede te su puštene na kućno liječenje", dodao je Hadrović.

Zbog ove nesreće, saobraćaj na tom dijelu magistralnog puta M17 bio je potpuno obustavljen. Sada, kako su saopštili iz BiHAMK-a, na spomenutoj dionici saobraća se nesmetano.


P.S. Bio sam svjedok udesa.. vozac audija A6 je vozio iz pravca Konjica u pijanom stanju a golf 2 i peugeot 406 iz pravca Sarajeva... u jednom momentu je vozac audija presao u suprotnu traku i direktno se sudario sa golf 2 a iza peugeot 406 je pokusao da izbjegne sudar ali bezuspjeno jer od siline udara golf se odbio nazad i udari u peugeot-a.. strasan sudar srecom bez smrtnih posljedica... nije bila u pitanju prevelika brzina nego voznja u alkoholiziranom stanju...
 
Član
Ihh kako bi ga volio izmucit ko bosnjo golfa u 3-coj,sva sreca pa niko nije poginuo,ni krivi ni duzni kao sto u vecini slucajeva bude....Mamu mu njegovu :icon_mad:
 
Benny_BMW je napisao(la):
Ihh kako bi ga volio izmucit ko bosnjo golfa u 3-coj,sva sreca pa niko nije poginuo,ni krivi ni duzni kao sto u vecini slucajeva bude....Mamu mu njegovu :icon_mad:

ja sam posto' alergican na ove pijane vozace..bgm..
najgore malo kad cujes "poginuo u pijanom stanju"...uglavnom pogine neko ni kriv ni duzan..(jer se nasao na pogresnom mjestu u pogresno vrijeme) :icon_mad:
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
sad bi ja njemu vozačku za citav zivot oduzeo :icon_smile:
i po slikama ovo mi ne lici ni direktan sudar, u audija maska i prednja karambolka skoro pa citama :icon_confused:
 
Benny_BMW je napisao(la):
Ihh kako bi ga volio izmucit ko bosnjo golfa u 3-coj,sva sreca pa niko nije poginuo,ni krivi ni duzni kao sto u vecini slucajeva bude....Mamu mu njegovu :icon_mad:

ma vise je bio pijan nego potresen... kad su htjeli da ga izvuku iz auta nisu se vrata mogla otvoriti, pa su htjeli da sjeku vrata kaze on: "nemojte vrata sjeci (mrmljajuci)" kao zao mu auta i izvuku ga nekako na suprotna vrata... oba zracna jastuka su se aktivirala... kazu zadnjih 10 dana toliko pije da je vise pijan nego trijezan... inace vlasnik je kafane na Bradini.. u golfu su dvije zene sjedila pozadi i srecom one su lakse povrijedjene ali je vozac slomio nogu, skroz mu se iskrenula :icon_sad: kaze ne osjeca noge nikako, sad jel od tolikog straha ili sta vec... najezim se vas kad pomislim da sam ja mogao biti na njegovom mjestu da sam par minuta ranije krenuo... STRASNO

Dzeniii je napisao(la):
sad bi ja njemu vozačku za citav zivot oduzeo :icon_smile:
i po slikama ovo mi ne lici ni direktan sudar, u audija maska i prednja karambolka skoro pa citama :icon_confused:

cini ti se, kako su se direktno sudarili oba auta su se okrenuli kako se na slici vidi... kako je naglo skrenuo u suprotnu traku golf ga je direktno udario.. vidi se na slikama...
 
Administrator
vidi golfa jest zguzvan, a vidi audija i peugeot-a u kakvom su stanju, iako se slabo vide na slikama. Lijepo novije auto, sigurnije koliko toliko :) A sto se tice ovog pjane ja bi ga u zatvor strpo pa nek truhne tamo:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Je.o stetu, opet je najveca na audiju. Hvala Bogu pa niko nije smrtno stradao i svima zelim brz oporavak. Vozaca bi licno zavezao na skejt u pustio niz Ivan sedlo :icon_mad::icon_mad:
 
Top