Česi prvi ulovili novi Ferrari FF

Česi prvi ulovili novi Ferrari FF

Član
ff-naslovna.jpg


Ljubitelji Talijanskog branda okupljeni oko stranice czechferrari.cz prvi su imali priliku vidjeti novi Ferrari FF bez ikakve kamuflaže. Naime na toj adresi netko od članova objavio je fotografije sivog Ferrarija FF smještenog unutar Ferrarijeva prodajnog salona…

Osim pogleda na novi automobil iz drugačijeg kuta po prvi puta možemo zaviriti u unutrašnjost “gotovog” modela. Do sada smo unutrašnjost Ferrarija FF vidjeli samo na špijunkama nastalim tijekom njegova testiranja negdje u Skandinaviji. Špijunke koje su objavili Česi donose nam njezin konačni izgled.

S središnjim stupom i upravljačem upoznali smo se već ranije, dok nam nova špijunka unutrašnjosti otkriva elemente kojih do sada nije bilo. Ručica na vratima, nešto drugačiji dizajn panela na vratima i primjena drugih materijala ono je po čemu se automobil s posljednjih fotografija razlikuje od ranije viđenog testnog primjerka.

gray_ferrari_ff_02.jpg


gray_ferrari_ff_03.jpg
 
Legend
ma ne znam
kad sam vidio koncept, rekao sam ajd ok, lijep ovo ono.. al sad mi izgleda isto kao bmw 1 :S

smece..
 
Legend
interijer za pohvalu,exterijer kao neko mrtvacko auto koje sluzi za vozanje umrlih bogatasa...
 
Još ne vjerujem da je ovo Ferrari :D, a još manje vjrujem da izgled potpisuje Pininfarina. :D

Gdje je nestala famozna koncepcija i ljepota pravih GT automobila :icon_question:
Umjesto toga oni naprave 5-metarski hatchback koji je zastrašujuće neobično ružan.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Još ne vjerujem da je ovo Ferrari :D, a još manje vjrujem da izgled potpisuje Pininfarina. :D

Gdje je nestala famozna koncepcija i ljepota pravih GT automobila :icon_question:
Umjesto toga oni naprave 5-metarski hatchback koji je zastrašujuće neobično ružan.

;)
 
Top