Čepovi za pragove, BBS i lajsne (Golf 2 GTI)

Čepovi za pragove, BBS i lajsne (Golf 2 GTI)

Član
U nedjelju ili ponedjeljak navečer u naselju Koševo sa bijele dvice GTI skinuto:
- 2 čepa za pragove
- 2 čepa za felge BBS RZ (mislim)
- dio GTI lajsni koji je inače sastavni dio prednjih rubova i dođe na blatobranu, sa obje strane
e8a5b6130a546744c7c3f8b2ca585314.png



Isto tako prije par mjeseci mu je neko izvadio "dasku" za gepek, crnu od GTI-a, bukvalno kao nova.

Ako neko zna nešto o bijedniku koji je ovo skin'o neka javi na PM, bi'će nagrada od mene
 
Legend
he... drugu sa GTI/a na Malti isto tako iscupali neku noc, GTI znak sa maske...
i to ne bi bio problem TOLIKI da mu nisu sve nosace polomili dok su iscupali... :icon_mad:
 
Član
invisible je napisao(la):
eddo je napisao(la):
kad se pojavi novi GTI u sarajevu, znacete ko je ;)

To vjerovatno neće biti GTI već neka dizelčina ili 1.3 / 1.4, spreman za otpada :D

evo prijedlog za jarana, nek uzme malo one farbe sto se ne vidi golim okom vec samo pod blicem digitalnog foto aparata, pa nek sve u kolima malcice premaze sa tim i onda kad mu sta nestane, samo UV lampica i polako po carsiji dok ne nadje :D ... jes glupo al tako bi ga naso kad tad, a kad ga nadje to bi bio veseo dan :lol:
 
eddo je napisao(la):
invisible je napisao(la):
eddo je napisao(la):
kad se pojavi novi GTI u sarajevu, znacete ko je ;)

To vjerovatno neće biti GTI već neka dizelčina ili 1.3 / 1.4, spreman za otpada :D

evo prijedlog za jarana, nek uzme malo one farbe sto se ne vidi golim okom vec samo pod blicem digitalnog foto aparata, pa nek sve u kolima malcice premaze sa tim i onda kad mu sta nestane, samo UV lampica i polako po carsiji dok ne nadje :D ... jes glupo al tako bi ga naso kad tad, a kad ga nadje to bi bio veseo dan :lol:

Nisi ti ni lud. Sviđa mi se tvoja ideja :D :cool:
 
Legend
zato me uvijek strah ostavljati svugdje auto, i uvijek gledam gdje cu se parkirati, kad odem u goste kod tetke samo mislim da mi ko sta ne mazne jedva cekam da krenem kuci
 
Član
ista stvar se meni desila na Pofalićima ,svaku noc kadd ostavim auto ujutro je nesto falilo ,prvo lajsne pa onda cepovi i muzika .....
A da znam ko je i ako ikad saznam ko je BICU STANOVNIK USTANOVE "MILJACKA"
 
Top