CD PLAYER

CD PLAYER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
arminnn je napisao(la):
nebi reko. Imaju plastike i ubacis cd koji hoces normalni
znam da ima i to , ali gledao sam na internetu nekoliko fiat brava iznutra i vidio sam na slikama da ima i cd player:icon_eek:
 
Član
Ima i to kasetas..... za CD neznam mozda al je rijetko... mogu ti provjerit na jednom mjestu... gdje znam da ima ovih sa kasetom....

Salji mi na Pm ako hoces da idem vidjet
 
Član
nepostoji fabricki CD player za bravo..sve su to kasetasi samo sto imaju cd-changer u gepeku.. imam ti ja fabricki kasetas ako si musterija javi mi se na PM;)
 
Član
elmir je napisao(la):
nepostoji fabricki CD player za bravo..sve su to kasetasi samo sto imaju cd-changer u gepeku.. imam ti ja fabricki kasetas ako si musterija javi mi se na PM;)

Ne izvaljujte se , postoji originalni cd za brava, rijedak je kao proliv da prostis, pa bi ti ja druze radije preporucio da nabavis adapter plastiku i stavis obicni cd, ili eventualno neki jaci model fabrickog kasetasa koji podrzava changer, jer fabricki cd sam dosada samo na slikama vidio, nijednom uzivo....
 

Zex

Član
Moj ti je savet takodje da uzmes adapter blendu i postavis neki ugradbeni CD,sad se i novi mogu naci neki Sony modeli za vec od 100KM,sto je bagatela,kad uzmes u obzir da imas godinu dana garancije i da je rec o MP3 CD-u,dok originalni nadjes,potrosices toliko para,i njega ce zaceniti,a opet ce ti CD preskakati i bices ogranicen brojem pesama koje mozes staviti na audio CD.

Kod nas u MotoCommerce-u je blenda za Brava bila oko 15ak KM.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top