cd ne radi

cd ne radi

Član
ako si ukrstio polove na daewoo agc 5280, stradao je integral TDA8571J

tda8571j-4x40-w-btl-quad-car-radio-power-amplifier.jpg


agc5200_rds_28_bg.jpg


Mozda jos nesto uz njega sto se da provjeriti, ali on je sigurno.
Eto ;)
 
E hvala druze,a ima li taj dio da se kupi negdje i je li ga komplikovano zamjeniti ili mora elektricar posto ovaj ubija sa cijenom 2 takva bih kupio.Inace nijesam imao dzek pa sam spojio crvenu zicu na a7,a crnu na a8 al je problem sto sam imao nekolike crne zice u autu,nijesam imao alata da provjerim koja je mada ni znanja i vjerovatno sam tu pogrijesio crvenu sam tacno spojio.
 
Član
hmmm ... Ne mogu tacno da povezem sta si sa cime spojio.. nisam bio tu :D ali ako cd player radi a nema signala na zvucnicima, onda je stvar jasna.
Problem zamijeniti integral nije, ali recimo da nije taj posao za nestrucne ljude. I nije skup integral.
 
hmmm ... Ne mogu tacno da povezem sta si sa cime spojio.. nisam bio tu :D ali ako cd player radi a nema signala na zvucnicima, onda je stvar jasna.
Problem zamijeniti integral nije, ali recimo da nije taj posao za nestrucne ljude. I nije skup integral.
:D ne znam ni ja znam da sam + dobro spojio al - nijesam siguran bilo je par zica i kad sam vidio da radio ne radi ja spajao svaku redom crnu hahahah,al ne on se uopste ne pali ne daje znakove zivota
 
Član
onda taj sto ti je rekao da je izlaz stradao, nije dobro pretpostavio, mada, izlaz najcesce strada od ukrstanja zila. Ko zna, moguce da se ne isplati popravljati :D
Nadji nekog elektronicara neka provjeri prvo ulazne diode na njemu;)
 
Poslednja izmena:
Top