cd kenwood

cd kenwood

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz raja..

ovako zanimam me ako mi netko moze pomoci kako da spojim cd player kenwood u auto..

inace cd se mora nekako spojiti na kontakt jer mu se ploca ne vadi nego kad se da kontakt ona se okrene i kontra..ajde ljudi pomagajte ako ko zna
 
Član
to je lako. skines poklopac ispod volana i dodjes do zica od brave. okrenes kontakt i gdje na brifer dobijes svjetlo tu spojis + a ostalo ti je lako. i sad kad svaki put das kontakt cd ce ti se upaliti.
nista lakse

da budes obezbjedjen jacom strujom mozes sve to izvesti i preko relea
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
to je lako. skines poklopac ispod volana i dodjes do zica od brave. okrenes kontakt i gdje na brifer dobijes svjetlo tu spojis + a ostalo ti je lako. i sad kad svaki put das kontakt cd ce ti se upaliti.
nista lakse

da budes obezbjedjen jacom strujom mozes sve to izvesti i preko relea



problem je druze sto ja ne znam koja zica treba na kontak? nisam ja to nikad prikopcavao pa ocu sad da se malo ucim :icon_biggrin:
 
Član
pa zato ti kazem skines poklopac, brifer u ruke i polako ispituj.
polozaj kljuca ugaseno sve i briferom provjeris zice redom da vidis gdje ima svjetla a gdje nema
polozaj kljuca kontakt i vidis kakvo je onda stanje
ma skontat ces
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
pa zato ti kazem skines poklopac, brifer u ruke i polako ispituj.
polozaj kljuca ugaseno sve i briferom provjeris zice redom da vidis gdje ima svjetla a gdje nema
polozaj kljuca kontakt i vidis kakvo je onda stanje
ma skontat ces

evo slike

dakle ove zice spojim



i onda mi ostanu ove ne znam gdje sa njima
 

IGY

Član
trebas samo spojiti zutu i crvenu sa playera na crvenu od plusa, i tako ces imati stalni napon
pali i gasi kad hoce bez obzirao dao kontakt ili ne

P.S. ako me sjecanje dobro sluzi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top