Carbon folija

Carbon folija

Pozdrav,

Potrebna mi je Carbon folija da sredim šteke i tako neke sitnice unutar i jos neke gluposti...

E sada me interesuje gdje u sarajevu ika uzeti folije? Da li to ima u knjižarama jer su tako neki govorili ili? Negdje da je Vogošća,Stari Grad, Centar,da ne idem na Ilidžu radi toga. Zna li iko gdje ima i kakve su kvalitete?
 
Asmir znam za Mirzu gore na tranzitu,ali on ugrađuje tako da mi je glupo ići kod njega radi sitnica koje ja mogu uraditi,onda ima onaj lik na vojničkom polju što prodaje,kad kod dodjes ili nema ili nije tu,pa me interesuju gdje bi jos moglo biti..
 
Kontaktirao sam ga i kaze da trenutno nema sivu...

Zar nema i kod nas u knjižarama kao što sam čitao na forumu po drugim gradovima?
 
Ako ti je Vogošća bliže, imaš i u Penny-u u Vogošći.
Znam,iz Vogošće sam,danas sam bio i u Vogošći i u Velesicima i imaju crni samo,a meni treba sivi,pitao sam hoće li dolaziti i kazu početkom septembra, na cengic vili frajer što prodaje isto nema sivi,onaj na vojničkom polju nikad da ga dobijem na tel. Pogledat ću sutra ove knjižare veće dali imaju ako ne budu imali čekam septembar, jer mi se ne isplati kupovati iz Tuzle kada moram dati još 9km poštarine jbt...
 
Top