Carbon folija???

Carbon folija???

Član
Ja bih stavio piano crnu, to je sjajna crna, ima i folija, ali nije carbon... tako bi bilo kulturno, ne bi previse odudaralo od boje auta...

sto se tice tih carbona, bijela bi ti najvise odudarala, kontrast bi bio veliki, tako da nisam za nju, crna je isfurana, meni je stvarno gadna vise (mada i ja imam metlice brisaca u carbonu :D )
 
Član
A tesko je nac tu glos crnu jebiga nema je puno,ja sam trenitno u svici i ovde sam trazio al nema skoro da se nekoristi samo karbom al pravi kvalitetni.
 
Član
pazi, karbon pravi nije folija, nego se izljeva, ovo sto ti hoces su folije, imitacija karbona... ne znam kako nema, u Beogradu ima, a i u Bosni se moze nabaviti, siguran sam, a cijena moze biti samo jeftinija ili ista od karbona... Ja sam ti dao svoje misljenje, kao i ostali, pa ti razmisli i odluci sta ces, tvoj je auto ;) pozzzz
 
Administrator
http://www.bhtuning.com/sve-vrste-folija-matt-gloss-3m-carbon-folije-t-71254.html

ima kod mene piano black. Cijene imas u oglasu...
 
Član
A ne nisam mislio na pravi karbon vec na foliju kvalitetniju mislim najbolje marke 3m di-nok.a vidjecu kupicu i ovu ovde kad vec ima a kad dodjem ako nadjem glis stavicu nju ako ne onda ide karbon.hvala svima na odg puno ste mi pomogli.

I da ako se vidimo gdje imate pice.;)

Drug kakva je razlika izmedju multifix i oracal???i jel se lijepe na isti nacin kao i karbon?
 
Administrator
Isto se lijepe. Samoljepljiva folija. Samo malo je bolja multifix. Ja preporucujem petogodisnju, jer je bolja za exterijer od trogodisnje.
 

rs6

Član
SpidiBrate je napisao(la):
Evo da ja ne otvaram novu temu,zanima me da l' je neko pokusavao lakirat materijal vec presvucen karbon folijom?

postoji mogucnost da ce ti se poguzvat' zbog hemijskih sastojaka u laku ..... ipak je to samo naljepnica ....
 
pioneer_09 je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/sve-vrste-folija-matt-gloss-3m-carbon-folije-t-71254.html

ima kod mene piano black. Cijene imas u oglasu...

Zasto ne mogu uci na ovaj link, pise mi da nemam dopustenje blabla, kao da hocu uci u neki dio foruma koji samo administatori mogu vidjet.
 
odes kod bilo kojeg firmopisca i uzmes glos crnu. Varate se ako mislite da vecina njih radi sa llumar glos folijom. ziveli ;)
 
Top