cao

cao

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
selmir karić,14.03.1982 Gradačac fiat punto,razni aspekti zanimanja izmedju ostalog i humanitarne akcije
 
ja sam se već organizirao po pitanju porodice halilović sakupio sam nesto hrane odjece i nocvca,kao i nesto pribora za školu pošto radim u jednoj osnovnoj školi pa im to nosim u petak jedino ako neko ima tacnu adresu da mi posalje na mailselmirkaric@gmail.com da ih lakše pronađem.Hvala veliko;)

niksa je napisao(la):
hvala
 
Član
Humanitarac! Respect! Svaka cast sto se zalazes! Samo nastavi! Nadam se da ces imati lijep odziv i sa ovog foruma! Imas podrsku i od mene, pa ako bude neka prilika rado cu da pomognem ako mogu, na bilo koji nacin! Pozdrav i dobro nam dosao!
 
addo je napisao(la):
Humanitarac! Respect! Svaka cast sto se zalazes! Samo nastavi! Nadam se da ces imati lijep odziv i sa ovog foruma! Imas podrsku i od mene, pa ako bude neka prilika rado cu da pomognem ako mogu, na bilo koji nacin! Pozdrav i dobro nam dosao!
hvala veliko to nam izgleda jedino i ostaje u ovoj nam lijepoj ali punoj kriminalaca bosni da jedni drugima pomazemo,hvala veliko i neka nas je vise takvih.veliki pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top