Call of Duty: Black Ops

Call of Duty: Black Ops

MTR

Član
Lycan je napisao(la):
evo mali pach koji mi je popravio trzanje... nije 100% ali znatno poptravljeno
http://www.6ybh-upload.com/eaypcytuljxr/CODBO1.rar

jel siguran ovaj , ne bi volio da ga ubacim a sutra izadje drugi pa samo krpi jedno na drugo , al mi nikako ne ide u glavu za toliku firmu da naprave oavakvu glupost , i nije do crackovanih samo vec i na originalima , na svim forumima sranje posebno za MP
 
Član
ma ne moras ni ovaj stavljati...kad je unutar neke prostorije pomalo trza...a kad se izadje na otvoreno nema sanse da se igra...
najveci blam za CoD definitivno
 

MTR

Član
izasao update

http://www.kickasstorrents.com/call-of-duty-black-ops-update-1-read-nfo-skidrow-t4668601.html
 

MTR

Član
valja ovaj , probao sam , samo sam morao sve postavke postaviti na LOW :icon_mad:
1024x768 , AA-off , Aspect ratio : 4:3 , Frame sync - off , Texture filter - off , Anisotropic - off , Shadows- off .
Kad ga skines i uradis extract , instaliraj update i odma iz foldera Skidrow sve copy-paste u igru ( zavisi gdje si instalirao ) jer ako ne kopiras sve izbacit ce ti poruku da moras ici na Steam , znaci copy all - paste all .
Uglavnom update radi i ne mogu da skontam zasto igra koristi toliko resursa racunara ( kod mene je dual core i imam 3 gige rama i graficku 8600 GT sa 512 gddr3 rama ) , mislim da ce im trebat jos updata da ovo sranje srede kako treba , sam mi ispada da je novi MoH bolji za 60 % , i drugo sve mi se cini da je ovdje podloga od CoD World at War , ona je isla glatko kod mene a ovo sranje ne znam , evo sad odo oplest drugu zonu da vidim ocel sta zapinjat
 
Član
Testirate ovde vasu konfiguraciju na svaku NOVU igricu pa da znate gdje ste :D
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
 

MTR

Član
evo zavrsio , sve gluplji do glupljeg nivoa , koliko su je najavljivali ja mislio usrat cu se dok budem igrao , MW2 zakon i idem trazit crack za MP , Black Ops truba nedo bog da sam jos kupio original fuj
za trosenje vremena vrijedi a ovako je bezze , hem puno bugova , hem zvuk ne valja , AI je bolji u CoD2 , MOH-a novi je trenutno favorit iako i nije bas cemu ni ona u svakom slucaju djaba zauzeo 8 GB na hard disku

ev screen shoot s kraja i ide uninstal odmah

Clip-2.jpg
[/img]
 
Član
Jel moze pomoc oko instalacije, imam instaliran Daemon tools.....iskren da budem samo sam jednom instalirao ovako igricu i nikada vise, zaboravio sam, pa ako neko moze da objasni bio bih zahvalan;)
 
Član
eldin84 je napisao(la):
Jel moze pomoc oko instalacije, imam instaliran Daemon tools.....iskren da budem samo sam jednom instalirao ovako igricu i nikada vise, zaboravio sam, pa ako neko moze da objasni bio bih zahvalan;)

dole kod sata desni klik na daemon tools, onda imas pise ti virtual devices otvoris to, i pise ti add SCSI Virtual drive, kada ga dodas tu u se pojavi znaci npr Device 0 ako dodas npr 2 pojaviti se device 0 i device 1 itd. e uglavnom kliknes na device i otvoriti se par opcija od kojih ides na MOUNT IMAGE, e kroz mount image treba da ucitas taj fajl koji imas znaci samo ga tamo nadjes gdje ti je kliknes ok i onda ti on pokrene instalaciju ... dalje znas ;)
 
Član
normala je napisao(la):
eldin84 je napisao(la):
Jel moze pomoc oko instalacije, imam instaliran Daemon tools.....iskren da budem samo sam jednom instalirao ovako igricu i nikada vise, zaboravio sam, pa ako neko moze da objasni bio bih zahvalan;)

dole kod sata desni klik na daemon tools, onda imas pise ti virtual devices otvoris to, i pise ti add SCSI Virtual drive, kada ga dodas tu u se pojavi znaci npr Device 0 ako dodas npr 2 pojaviti se device 0 i device 1 itd. e uglavnom kliknes na device i otvoriti se par opcija od kojih ides na MOUNT IMAGE, e kroz mount image treba da ucitas taj fajl koji imas znaci samo ga tamo nadjes gdje ti je kliknes ok i onda ti on pokrene instalaciju ... dalje znas ;)

hvala drug;)
 
Član
a ja sranja od igre... pokrenuo, prvo mi grafika zapala za oci, kontam da ne igram wolfeinsteina starog :lol: pa zvuk, misije, optimiziranost, trazi barem quada, a grafu jok... mw2 je bio fail, a ovo je epic fail, ahahaha sto bi rekli Call of Booty: Black Cocks!!! ode pokrenut cod4 da se smirim :p
 
Top