call of duty 2 pomoc

call of duty 2 pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ovako,imam jedan problem,naime instaliram prijatelju call2 i kad ocemo u lanu error mi izbaci,a vec sam sebi i ovom jednom instalirao i oce,sta da radim
errormhf.jpg

hvala:icon_smile:
 
Član
Reinstaliraj i nabaci svima 1.3 patch, kad kreiras server stavi Pure i Dedicated na "No" i ne bi trebao imati problema ;)
 
BHT Ovisnik
znam da pise da nemam mape,al isti taj sam instal sebi i jos jednoom prijatelju,i mi igramo,al njemu nece,skidamo sam patch preko Xfire,instalirat cu svima,pa probam oce mu htjeti,btw. radio sam reinstal 3x:D
hvala
 
Član
Samo ti skini taj patch i svi nek ga nabace, ta 1.0 verzija koju imas vise ni cheateri ne koriste :D, javi ako ne bude moglo pa ce se skontati nesto :cool:
 
BHT Ovisnik
jucer skino patch,sad ga probam instalirati i nece mi,sad trebam nac ponovo:icon_mad:
 
BHT Ovisnik
jbg,ev vec skidam,nasao sam,al ako ne htjedne skinem taj,nemam prometa:cool:

fak,new problem,ja konto onaj mi patch sjbeban,al isti vrag
fak.jpg
 
Član
ja sto ti mogu reci najbolje je da odes na bih.net.ba gaming zonu i tamo skines patcheve i sigurno ce ti radit al prije toga sve temeljno obrisi o cod2, sve ostalo ti je rekao SamiRX-8 i svaka mu cast:cool:
 
Član
Igru i citav folder od nje, ja bih predlozio neki uninstaller i registry cleaner, pa tek onda instaliraj frisko.
A mozes i ovo probati ;)

1) Click Start, then Run.
2) At the prompt type "REGEDIT".
3) Click the "+" next to HKEY_LOCAL_MACHINE.
4) Click the "+" next to SOFTWARE.
5) Click the "+" next to Activision.
6) Click on the Call of Duty 2 folder.
7) On the right hand side, you should see an entry called Version. If you do not, skip to step 8. If it is there, make sure its value in the data field is 1.0.
8) On the right hand side, right click anywhere, and select New->String Value. Type in "Version" (without the quotes), and hit enter.
9) Right-click on the newly created string, and select Modify.
10) In the section marked "Value Data", enter "1.0" (without the quotes). Click on OK.
11) Reboot the system.
12) Install the 1.3 patch as normal. Do not install the 1.01 or 1.2 patch first; the 1.3 patch is cumulative.

@Joker - Nisam imao ovakvih problema, ali posto sam igrao CoD od 2003 preko neta, pa onda krenuo dvicu cim je izasla da igram, klanski, bili najbolji klan u bih, poosvajali masu turnira, i bilo je lijepo... izadje cetvorka i raspuhase se svi klanovi, a kolekcija demo-a od najpoznatijih klanova svijeta mi je na DVD-u... Ko god kaze da igrati zna svako debelo se vara, al da ne spamam dalje
 
BHT Ovisnik
hvala puno,ja sam sebi reinstalirao i instalirao patch sve normalno,sve su mape stare i hoce mi(mad aje meni i prije sve htjelo osim patcha),kasnije cuprijatleju instalirati pa da vidim jel mu hoce vise.
hvala puno:cool:
 
BHT Ovisnik
ali nemoze u mene bez problema,znaci sve instalirao,sve radi,e sad kad probam u singleplayer izbaci mi error
fatalc.jpg


pa onda kliknem OK pa onda ovo

fatalerr.jpg


P.S. to se pojavilo poslije patcha
 
Član
Nesto mi je taj tvoj XP cudan po izgledu. Ja imam XP Black edition i isto imam nekih problemcica oko instalacije igara. Ne mora znacit da je do toga ali mi tu nesto smrdi. Uskoro cu instalirat XP SP2 bez kojekakvih modifikacija.


Pozz;)
 
BHT Ovisnik
u mene je normalan sp2,samo vista tema,instaliravao sam i sp3 i svasta,vratio se na ovaj standarni,u prijatelja je isti problem kad instalira patch,windows mu standarni odkad je kupio comp nije formatirao
 
Član
Cole pokusaj apdejtat drivere od graficke i zvucne, vidim da je dosta ljudi imalo problema s tim malo starijim karticama, smanji rezoluciju na 800x600 i pokusaj onda. Mada ja sumnjam u samu kopiju igre, ako si u mogucnosti nabavi na nekom drugom mjestu.

Pokusaj i ovo :

1. Download update from a different server/ mirror (can�t hurt Smile )
2. Uninstall Cod2
3. Delete the "Activision" folder in your Program Files folder (all downloaded mods will be gone, so save
them 1st)
4. Reinstall Cod2
5. Run patch v1.3

Meni da se to desi, ja bih formatirao citav PC, stavio sve nove drivere, znaci frisko sve formatirao, i onda nabacio sve, i odmah instalirao CoD, ako to ne rijesi problem, onda je do igre, jer kazes i kod prijatelja je isto.

Pozz ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top