C/P sa Foruma Brzi i Žestoki.....by Dario Ljubičić i trka u Velikoj Goricii

C/P sa Foruma Brzi i Žestoki.....by Dario Ljubičić i trka u Velikoj Goricii

evo neka svi znaju!!! Dario ne odustaj!

ZA sve moje prijatelje ,poznanike c/p s foruma da budete u toku s sitacijom!!

Dario Lj.
Neznam od kud bih počeo pa ću početi od početka
Prosle godine 402 (fest) preskoci datum u 5mj kao i godina prije toga al eto bitno je izbacit datum da drugima nebi palo na pamet da idu raditi. Kad sam vidio da nista od njih i 5og mj., ja dogovorim stazu za 8mj..,, ali tada se gospoda iz festa naglo sjeti da su zaboravili napraviti trku u 5om pa ajmo mi onda u 6om da malo poremetimo Brze i Žestoke., i nebi njima to tesko naprave oni trku al da to bude u potpunosti to sloze jos jednu u Rijeci tjedan dana prije BiŽ. Ajd ja to sve prožvakao, idemo dalje.. Od ZTCa zatrazim pravo PRVONAJMA od gospodina koji je zaduzen za stazu ( on je to predlozio jer nevoli 402) , meni se ucinilo ok tako da se opet nebi neko sjetio pa napravio tjedan prije.. Taj gospodin je dobio zamolbu za stazu i rekao je da ce cijena biti veca nego inače jer je prvonajam na sto sam ja odgovorio da samo javi koliko i datum kad zeli da lova legne na racun i to je to.. Nemoze on sam to odrediti nego mora uprava odredit cijenu.. Ok, nema problema. U međuvremenu ja dobio papir da smo mi prvi koji biramo datum tj dali ostajemo pri svom datumu 26.27.5 i ja sam isti tren nazvao i rekao da stojimo i nek kaze cifru.. U tom dopisu se ne spominje prvonajam nego datum al posto sam ja poslao zamolbu prvonajma i sve se dogovara oko toga to je to... No međutim nakon par dana meni stize sms 402 dobio datum 11.5 odobrila uprava. Ja zbunjen nazovem i pitam jel mislio nas i bas na 402... Kaze on meni bas 402..On je kao predlagao tamo nas, borio se za nas itd i šipak, nedaju.. Ja pitam k'o je to odobrio, kaze predsjednik uprave,,, a to je ?? Z.D... Nazovem isti tren Z.D, čovjek nema pojma i kaze ajde vidjet cemo sta je s tim. Zovu me sutradan i kazu da niko za nas nije pitao za PRVONAJAM nit ga je k'o spomenuo pa su oni dali ovima iz 402 datum 11.5 a nama 26.5 jer kao svako ima pravo na stazu.. Ja pitam dali vi mislite da je ok raditi istu stvar u roku od 15 dana ?? sta mislite zasto je trazen prvonajam?? na sto dobivam odgovor PRVONAJAM opće ne postoji i kao takav nemozemo ispuniti vase zahtjeve. Ja kazem ok, ja imam pravo prvi birat datum, ajde dajte zamjenite datume kad je to tako svejedno k'o ce kad odrzavati.,, na sto dobivam odgovor da nemoze jer su ovima iz 402 rezervirali taj datum. Ja pitam dali ja mogu kupit cijeli 5mj sve datume??. na sto dobivam odgovor da nemogu jer 402 ima datum. Taj koji je njih progurao je po njegovoj priči na ratnoj nozi sa 402 a mi smo mu super normalni da bi on ovo zakuho i otisao na bolovanje jer je on pod stresom..Gospođa koja ga je zamjenila ne zeli znati za te nase dogovore i drzi se svoje teorije.. Ja kazem jle mogu ja promjenit datum....??,, kaze mozes, ja kazem hocu 5.5, kaze ona nemoze zato sto vi sad tjerate pravdu i inat 402 i to nemogu dozvolit da se vi preko nas prepucavate...Dali moze neko drugi doc i trazit datum 5.5. kaze moze ali da nije upetljan u ovo sve.....I tako eto da malo ovo podjelim sa svima vama a usput da vam kazem da sam odustao od svega, ne svojom krivicom, htjenjem ili nesto drugo,, nego zbog vise sile 402 i co.... Ovim putem se zahvaljujem festu 402 na suradnji i razumjevanju za druge jer su odabrali datum 12-13.5 kad je utrka u OS i gospodinu koji je na bolovanju, zelim brz oporavak da moze nastavit sa svojim profesionalnim radom.. Znači firma iz KA ima prednost pred domaćim dečkima i imaju pravo pregazit drugog,, zato??, e to neznam.. (znam al eto).. nazalost.. Da jos napomenem da su svi sponzori bili spremni (hvala puno) klub učlanjen u ZAS zbog bodovanja sa ostalim utrkama u sezoni (osim 402 oni su velicina za sebe)i prvenstvo ZG., polozili i dobili sudacke licence, sve organizirali po tom obecanom datumu i eto...Zasto kod nas nemoze biti nista normalno i dok kad ce se stititi takvi likovi to je pitanje????.. Ja sam osobno razocaran u sve, ulozio sam puno truda, radnih sati, sastanaka, itd, skupa sa ljudima koji mi pomazu i nose isti teret kao i ja i probavamo to sve skupa dic na noge da bi se dogodilo ovo...Ljudska pohlepa je uvjek problem kao i neljudskost al ja se sve nadam da ce jednom i pravda svanut na nasa vrata.. Eto malo je poduzi tekst al nemogu krace, da skuzite o cemu se radi i ako ima gresaka a ima , nemojte zamjerit..
L.P. D.LJ.
 
Top