Budućnost VW Park Assist-a (bliska)

Budućnost VW Park Assist-a (bliska)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6QrpbzK9sf0&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6QrpbzK9sf0&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
 
Član
mislim da sve imas na kljucu :D kao opcije ali je vise moguce da se vraca na onu stranu na kojoj je i unisao jedino ako nebi primjetio opet kakav predmet na tom djelu i onda presao na drugu stranu ...
 
Član
ma ovo mi je pichkasto - haj da je kakav manevar vec standardno parkiranje u rikverc i josh pribije svoja kola uz tudja koja sigurno nemaju park assist.Meni onako da ih primakne pa da ne mogu uci isharo bi ih kljuchem chitava.Auto je da se vozi a ko ne zna parkirat kola nek ponovo polazhe.
 
Član
ovo bi si uzeo u autu samo radi pokazivanja da ima to hehe, nema previše koristi kad mu treba minuta da se parka, to mora bit gotovo u 15-tak sekundi :) jedino je baš korisno čini mi se da ti je npr "parkirno mjesto" zapravo garaža, pa ti samo dođeš doma, normalno ostaviš auto u dvorištu i pustiš ga da se sam parka u garažu, i kasnije izađe kad ti treba, sam onak iz kuće stisneš gumb... po meni samo je to korisno, ostalo je za forsanje
 
Legend
Mozemo mi pricati sta god zelimo, ali ovo je namjenjeno siroj masi, cak je i BIH i ajmo reci Balkan, samo kam u velikom moru za korporaciju veliku, a ovo je defitivno odlican marketinski trik.
 
Član
fina djidja, ali malo je spor, iz 2puta ga parkira na onoliki prostor...moraju to unaprijediti :p
 
Član
ja sam mislim prošle godine gledao video sa BMW 7icom kako sama radi bočno parkiranje i ulazi u garažu sama..tako da ovo baš i nije toliko novo..
 
Član
Ovo odavno postoji kao ideja, al sporo dolazi u serijsku proizvodnju. Ja imam video kasetu od PRIJE rata, na kojoj ima VW Futura (tako se zove ak se ne varam) i on se isto sam parkira. A to je bilo davno davno, za vrijeme Golfa 2... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top