Brza voznja i obicni ljudi

Brza voznja i obicni ljudi

Član
humor...sinoc sam ovo gledao prejako nema sta;)
iako to znam i po onim sto se s mnom voze:)
 
Član
eh, sto se meni ne desi ovako nesto :lol: ja bih se izgotivio, mozda bih izvadio tel i da snimam hahahahaha :lol::lol:
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
eh, sto se meni ne desi ovako nesto :lol: ja bih se izgotivio, mozda bih izvadio tel i da snimam hahahahaha :lol::lol:

Odes na aerodrom Surcin. Krenes ka BG-u i ispred Autokomerca pokupis stopera i pun gas za BG!:cool:
Da vidis kako vezu pojas i cute.:D :lol:
Ali, obavezno sve brzine u blokadu, a kasnije koliko navuces!:cool:
 
Član
hahaha taman mi ne radi pojas na suvozacevom sjedistu :lol::lol: bilo je nesto tako, kad je sestri dolazio drug italijan, pa se posao vec, kad ono pEnis :lol::lol: samo govorio: ''la makina'' :cool::cool::lol::lol:
 
Član
pokupim jednom prilikom tako dvojicu delegata, kad sam ih vidio u retrovizoru kako su se zagrlili i kukali bi mi zao :D stigo ja njima na stanicu, rek'o momci, mozete i dalje samnom nije problem, odgovor je bio

neka hvala care!

i bjezanija :D
 
Član
ja ovo uvjek radim stoperima i kad me rodbina gnjavi da ih nekud odvezem :)
zadnjih godinu dana cim mi vide auto niko nece da stopira nit me ko gnjavi da odvezem dovezem :)
 
Član
Ja sam nekad isto strasio ljude kako sam vozio, posebno kad sam imao Golfa 3 dizel. Taj auto se naginje ko brod, uletis u krivinu malo brze, imas osjecaj da vozi na 2 tocka koliko se nageo. Jos ja kad sam polozio vozio sam bas brzo, gas i koliko moze, to su kome bile s ljudima, daj uspori, prevrnut ces nas na krov i slicno tome. Sad vise ne forsiram toliko, i kad brzo vozim uvijek imam neku granicu, al opet zna biti onih koji se trzaju, posebno u krivinama...
 
Član
Ahahaha...dobri su pravo...
Imao sam i ja takvih saputnika...kad su dosadni,provozam ih po svom cejfu i onda vise nisu dosadni... :lol:
 
Top