Bridge?

Bridge?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
4-kanalno pojacalo, 2bridga... Da li je moguce napraviti 2 bridga pa onda povezati kablove i spojiti na 1 woofer????
(nov sam sto se tice muzike, tako da molim bez smijanja :lol: )[/align]
 

IGY

Član
da ako zelis da sve to crkne :D
hehe salu na stranu
ni ne pokusavaj to, radije prodaj to pojacalo i uzmi monoblock i miran si ;)
 
Član
Kao sto rece drug IGY nemoj pokusavati, jer most obicno ide sa dva kanala, spajanjem sve u jedan bi dobio neke struje koje bi 99% sigurno spalile amp...
Ako ti je stalo da skopcas sub vidi na koliko je ohm-a amp stabilan pa bridzuj dva kanala a preostala dva mozes iskoristiti za zvucnike, ali opet kazem obrati paznju na koliko je ohm-a amp stabilan...;)
 
Član
Aha, eto sreca pa sam pitao :) Hvala na savjetima :) Ali nije mi toliko stalo, nesto me muzika bas posebno i ne privlaci.... msm. ne bas toliko kao neke.
A sta mislite o Toxic pojacalu? TX 1600
 
Član
adi187 je napisao(la):
Kakv ti je woofer ak je DVC sa dvije zavojnice onda moze :D:D:D

nije preporucljivo jer se dva bridza nikad ne mogu nastimat da rade isto ... OSIM ako imaju tu mogucnost da se oba stimaju na jednom gain-u mada ni to nije 100% al et blizu je ...
 
Član
A i to sto kazes :icon_rolleyes::D Al et nije izgleda ni kupio pojacalo pa i nek ne uzima 4 kanalca za woofer :icon_smile:
 
Član
Woofer je sony xplod 1200 il 1300 neznam ni ja... A pojacalo je to toxic 1600w. I posebno se steluje gain za kanale..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top