Brcko-Banovici Rally

Brcko-Banovici Rally

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo par slika sa danasnjeg dogadjaja.Nazalost nisam imao para at the moment da si uplatim clanarinu u BIHAMK i ne uspjeh sudjelovati (posto se moglo sudjelovati sa kojim god autom);),no ima iduca godina.Zato sam bar opalio par fotkica.

Ovo je prvi put da sam fotkao ovako nesto i mogu reci da je zajebaTo poprilicno,sve se brzo odvija,ako ne reagiras iste sekunde mo's se jebat.;)

Evo nekih.Sa Brcanskog poligona samo.

i497449_DSC3855.jpg


i497450_DSC3833.jpg


i497451_DSC3834.jpg


i497452_DSC3835.jpg


i497453_DSC3836.jpg


i497454_DSC3837.jpg


i497455_DSC3838.jpg


i497456_DSC3839.jpg


i497457_DSC3840.jpg


i497458_DSC3842.jpg


i497463_DSC3852.jpg


i497459_DSC3845.jpg


i497460_DSC3847.jpg


i497461_DSC3848.jpg


i497462_DSC3849.jpg


i497464_r.jpg
 
Član
:icon_mad:
sto nisi rekao da ces ici,ja bio tamo,prvo u banovicima pa onda i u brckom
nisam te vidio
btw,nek se brcaci stide organizacije;)
 
Član
jah,zaboravio,extra slike...malo je komplet klub isfrustriran organizacijom...cak stovise,vjerovatno ZAK 1946 nece ponovo doci na brcko-banovici
pa i mene malo uhvatilo,slike su perfekcija;)
 
Hahahhah,oooj kad kazem Kalicu sta si reko,hahha i on ko neki organizator;).Inace Kalic ti je onaj u sivoj "petici" bmw,mislim da je vozio prije Almina (cocacola nick) sa sivom Meckom C klase.


Jooooj nisam postavio glavnu atrakciju dana,onaj sa zelenim SLK-a.Vrijeme 1 i 15 ,12 cunjeva :lol::lol:
 
Član
erol tesko je uslikati slike kao ova tvoja zadnja, one ostale nije tesko, al su auti zato "zaledjeni".

No najsigurniji nacin za slikanje, ak ti trebaju svi takmicari :icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Hahahhah,oooj kad kazem Kalicu sta si reko,hahha i on ko neki organizator;).Inace Kalic ti je onaj u sivoj "petici" bmw,mislim da je vozio prije Almina (cocacola nick) sa sivom Meckom C klase.


Jooooj nisam postavio glavnu atrakciju dana,onaj sa zelenim SLK-a.Vrijeme 1 i 15 ,12 cunjeva :lol::lol:

ma joj,necu da vrijedjam te ljude,al isto da smo u selo dosli...broje nepostojece cunjeve,starter rukom mase(zastave vidio nije),cunjevi nepravilni,lose staza postavljena,prljava staza,sudije nemaju zastavice nego prstima pokazuju,i jos nekih dosta stvari(nema hitne pomoci!!!!!!!!!!!!;PP aparata!!!),nema zastave BiH...klub ulozio zalbu (15 stavki,mozes mislit!) -uz koju se prilozi 50KM,i ljudi uzeli pare i hladno rekli,nema nista od zalbe:icon_mad:
prilozili video snimke,slike,dokaze,cak i neki lik koji je kao ispred BIHAMKa otisao sa direktorom kluba,"nadlezni" ljudi ga poslali,da ne kazem gdje:icon_mad:
sudije se dovikuju preko poligona
sramota...na sred staze saht!!!!!!!! (kad se izlazi iz zadnje garaze)
u banovicima jos gore,rupe po poligonu,ako se tako moze nazvat,poligon mozda 25x10m.okolo betonski zidovi (momak sa crvenom dvicom kojeg si dvaput uslikao razbio branik i blatobran,odnijelo ga u zid)
a sto je najveci biser,u banovicima lik,koji bi trebao bit sudija,sjedi u kaficu pored staze sa slomljenom rukom,i pokazuje koliko je ko oborio cunjeva...heeeeeeej! izvinjavam se svima koje ovo vrijedja,tebi pogotovo,al moji jedini dolazak u brcko i u banovice je rezultirao cinjenicom-selo!
zahvalite se organizatoru takmicenja,koji,iako pored postojeceg BIHAMK-ovog pravilnika,uvode neke nove,tipa,boli me cosak!
:icon_mad:
toliko o sportu:icon_exclaim:
slike su perverzija:cool:
 
@boki:Znas u cem je problem,mnoge nisam imao priliku ovako blurat kao zadnju jer se nisam nalazio na dobroj poziciji.Kako blurat npr ovu 11. kad auto ide prema meni,kontas sta hocu reci?

Ali eto nije bilo lose,malo prakse,prvi mi je put.Moram malo vjezbat panning za iduci put;)

@edo: Ma hebe se meni ba,nisam ja organizator,nego da si se javio bar kad si dolazio bilo bi ti deset puta bolje;) Bar bi se zapili :D

Znaci u Banovicima jos gore bilo,ha? Haha. A taj saht spominjes stvarno je hljebe,vidio sam i cuo kako se jedan lik pravo nabio.E nisi spomenuo i onog Audija 80 sto mu je letilo gorive po cijeloj stazi,vice sudac glavni "zaustavite ga,prekini trku,zapalit ce se frajer",ovi nista ,kaze on "aj sta me briga,koga jebe".Ja sam ostao paf,stvarno sramota u pm.Al eto sta da ti kazem,tako je to kad momak od 20 godina organizira neki veci meeting. (sori kalicu,al jbg tako je):D
 
Član
Veselo to bi izgleda pravo :icon_biggrin: Kad sam ja vozio taj rally prije neke 3 godine bio je jako dobar, 4 ispita spretnosti + voznja karting stazom u Bijeljini. Bilo je pravo fino, zabavno, nije bilo nekih problema :icon_biggrin: Znam erole sta pricas, mozes tocak zamutit onda :)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
@boki:Znas u cem je problem,mnoge nisam imao priliku ovako blurat kao zadnju jer se nisam nalazio na dobroj poziciji.Kako blurat npr ovu 11. kad auto ide prema meni,kontas sta hocu reci?

Ali eto nije bilo lose,malo prakse,prvi mi je put.Moram malo vjezbat panning za iduci put;)

@edo: Ma hebe se meni ba,nisam ja organizator,nego da si se javio bar kad si dolazio bilo bi ti deset puta bolje;) Bar bi se zapili :D

Znaci u Banovicima jos gore bilo,ha? Haha. A taj saht spominjes stvarno je hljebe,vidio sam i cuo kako se jedan lik pravo nabio.E nisi spomenuo i onog Audija 80 sto mu je letilo gorive po cijeloj stazi,vice sudac glavni "zaustavite ga,prekini trku,zapalit ce se frajer",ovi nista ,kaze on "aj sta me briga,koga jebe".Ja sam ostao paf,stvarno sramota u pm.Al eto sta da ti kazem,tako je to kad momak od 20 godina organizira neki veci meeting. (sori kalicu,al jbg tako je):D




kao sto ti rekoh, kalic nije bio organizator, kod njeg si samo mogao da se uclanis u BihAmk i da te on prijavi za ucestvovanje u ovom "rally"-u...
A ko je organizator toga, vjerovatno auto moto klub "brcko" i taj neki iz banovica ili tuzle, nemam pojma... Kalic je bihamkov zastupnik u Brckom za slucaj pomoci na cesti(sljepanje i sl)...

Znam i sam da je organizacija bila ko Q***. Nikad gore nije bilo, cak smo se i svadjali sa organizatorima, koji su na ficibajeru, dosli na gotovo, i oni dosli samo da jedu. dok su gladni takmicari, izmoreni, cijeli dan bili gladni i trebali gledat kako one guzonje prvi i preko reda dobijaju jelo...Sramota al et...
 
Ma znam ba Almine sad,mislim ovo za Kalica,reko si mi sinoc,al onda kad smo pricali u vezi relija kako se prijavit i to ja skonto da je Kalic organizator,ajd nema veze sad,uglavnom eto ko god da je nek se stidi.
 
super slike,nisam uspio doci voziti,ali one crvene fice su iz jajca,vjerujem da je bilo jos moji kolega na tom reliju

20.06.2009 je rely u Jajcu pa ko moze nek dode
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top