Brabus Mercedes GLA

Brabus Mercedes GLA

Putovanja.ba
Administrator
brabus%20d3%201.jpg

Među brojnim modifikovanim modelima Mercedesa koji se nalaze u Brabusovoj ponudi je i manji crossover GLA.

brabus%20d3%2011.jpg

Brabus paket za GLA sadrži sportske opruge (auto je niži za 25 mm), aero body kit (izmenjeni prednji branik, maska sa B logom, pragovi, zadnji difuzor, zadnji krovni spojler), sportski izduvni sistem sa četiri izduvne cevi, nove alu točkove (ovde u crno-crvenoj kombinaciji), kao i opcioni paket za modifikovanje enterijera (koža, aluminijumske pedale, nove patosnice...).

brabus%20d3%20111.jpg

GLA 45 AMG sa 2,0 litarskim turbo motorom serijski raspolaže sa 360KS i 450 Nm obrtnog momenta, dok Brabusova verzija sa njihovim PowerXtra CGI B45 kit-om podrazumeva pojačanje na 400KS i 500 Nm. Ubrzanje do 100 km/h je smanjeno na 4,4 sekunde, a najveća brzina iznosi 270 km/h.

brabus%20d3%201111.jpg

Brabusov tjuning program takođe podrazumeva i pakete za pojačanje motora kod ostalih verzija modela GLA, pa tako recimo GLA 250 sada raspolaže sa 180 kW/245KS (što je pojačanje za 25 kW/34KS), a GLA 220 CDI umesto 125 kW/170KS sada ima 155 kW/210KS (ova potonja verzija GLA klase do stotke stiže za 8,0 sekundi i može do maksimalnih 220 km/h).

Ivan Mitić – Autoblog.rs
 
Član
Cjelokupno auto niđe veze :p Zanimljivij je ovako u pojedinim detaljima kad se gleda

Postade mercedes kao načunirani hyundai :D
 
proslog ljeta je komsija iz svicarske (a odakle drugo) bio sa GLA AMG, meni je pravo zanimljiv auto. svidja mi se i izgled i agresivnost.
ono, CLA mi je trenutno bez premca, ali eto, ne bi se zalio ni ovaj da dobijem za rodjendan
 
Top