bože čuvaj,bože sačuvaj!!!

bože čuvaj,bože sačuvaj!!!

Član
evo i mene ovdje:icon_confused:
naime često gledam ovaj thread i ono nedo Bog nikome kontam i nadam se da ovdje nikad neću otvoriti temu kad jutros krenem na poso i zateknem ovo :
[attachment=33828]
[attachment=33829]
[attachment=33830]
[attachment=33831]
... i sve ovo radi kasetefona koji je neispravan i koji ne vrijedi ni 5KM na kojem se moglo slušati samo FM stanice.......i dođe ti samo da se zapitaš gdje mi živimo??????
 

Prilozi

  • Photo-000w.jpg
    Photo-000w.jpg
    493,6 KB · Pregleda: 157
  • Photo-001k.jpg
    Photo-001k.jpg
    531,5 KB · Pregleda: 105
  • Photo-001t.jpg
    Photo-001t.jpg
    475 KB · Pregleda: 75
  • Photo-0007.jpg
    Photo-0007.jpg
    410 KB · Pregleda: 89
Član
Dan ga yebo:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Jednom sam uhvatio lika koji mi je obijao auto sa buljkom.Bilo je 45 kila u njemu i smrdio je kao govno.Đubre narkomansko

Jednom su mi skinuli brisače sa golfa 1..

Yebo govna
 
Legend
vidi se da nije bas pametan,razbiti prozor na GOLFU 2 i ukrasti kasetofon ccc idiot:icon_mad:
 
Član
najveći trik u svemu ovome hvala bogu pa nije ništa bilo ali odmah do golfa mi bio parkiran i clio :icon_question: e sad jedino da su znali da je clio moj pa nisu dirali a za golfa nisu znali ili šta već uglavnom buraza zovnem reko ja moram na poso odoh cliom a ti zamjeni staklo na golfu kaže on odoh ja prvo malo ovako sa staklom razbijenim da se provozam nećul naletit na kojeg ovog lokalnog dripca i dođe poslije meni na poso kaže par ih išamaro na koje je sumnjao ali to je to a policija ko fol neki zapisnik napravila i kraj balade....nemam garažu ali sam rekao od večeras parkiram auto pred policiju kod firme u kojoj radim (BINGO) je odmah policija i djelimo na neki način parking sa njima i ima neka kućica gdje oni naveće budu e od sad ću ga tu parkirat pa ako tu bude šta da ih mogu pitati šta sad???
 
Član
a idiota u pm pa bar nije morao razbijati staklo...al takva je bosna sreca pa nisu ga komplet odvukli
 
Član
aj ne mogu da vjerujem koji idiot moras biti da bi razbio staklo na golfu 2 da bi usao u nju :icon_question:
samo stetu bzvz nanio a mogao je otvoriti bez problema stvarno su nam i lopovi postali jadni, toliko stete radi popisanog kastofona :icon_mad:
 
Član
Pa stvarno nema smisla ajd da je bio cd to mozda moze prodat za 50km al ovako radion nov je 20km prodace ga za cenera a ito nemoze jer neradi a to su neki maloljetnici pazi kad se ti motaju oko auta i skontaces ko je;)
 
Član
a mozda je u pitanju i zavist,svakakve su danas komsije,kod nas u zenici ti lopovi i otkljucaju i zakljucaju auto,s tim da ga naravno "ociste"od svih vrijednosti koje se nalaze u njemu,sreca pa ti nisu sajbu razbili
 
Top