Bonusi za registraciju i osiguranje

Bonusi za registraciju i osiguranje

Član
Evo ovako, za benzinca 1.6, 80kW placam 500 eura ukupnp reg, sa osiguranjem i tehničkim u Sloveniji. Sa par kolega sam pričao.
Jedan je kasko plaćao 500 eura a sad ima obično osiguranje kao ja pa plaća slabih 200 eura.. U BiH je izvadio potvrdu da je bio vlasnik automobila 10 godina i onda u slo dobije 50 posto popusta na reg. Dosta ih tako radi, ali ja nisam imao na sebi Auto duže od 2 godine, onda mi je jedan rekao da bi mi mogo otac u BiH poklonit taj bonus ili kako vec, da dole dobijem potvrdu, ovde je na avto-kući ovjerim i eto ga!
To trebam iz dva razloga, prvo kad kupim drugo auto, registrovao bi i starog megana, a onda bi mogao kupit auto sa vecom mašinom jer u slo su preskupe registracije za motore preko 2000ccm odnosno cestarine su uzasno skupe :S,,,

Ako ima ko kakvog iskustva, nek pise :D hvala
 
Član
Jel imas ti kakav status u sloveniji,bivanje i to,ja ti sredim 50% bez ikakvih potvrda ali moras imati stalno bivanje ,za moga pasata 1.9 sa tehnickim,putarinom,asistencom i osiguranjem 380 eura,
Zavarovalnica Maribor je davala 50% ako si u bosni imao auto na sebi duze od 3 god,trebale se police osiguranja od zadnje 3 god i potvrda da je odjavljeno auto,i to sve je islo na provjeru,sad neznam za druga osiguranja tu kako imaju to za popust
Najbolje ti je na nekog rodjaka koji je u slov a da ima stalno prepises auto i da ga rega on a ti vozikas uz punomoc
 
Član
Jel imas ti kakav status u sloveniji,bivanje i to,ja ti sredim 50% bez ikakvih potvrda ali moras imati stalno bivanje ,za moga pasata 1.9 sa tehnickim,putarinom,asistencom i osiguranjem 380 eura,
Zavarovalnica Maribor je davala 50% ako si u bosni imao auto na sebi duze od 3 god,trebale se police osiguranja od zadnje 3 god i potvrda da je odjavljeno auto,i to sve je islo na provjeru,sad neznam za druga osiguranja tu kako imaju to za popust
Najbolje ti je na nekog rodjaka koji je u slov a da ima stalno prepises auto i da ga rega on a ti vozikas uz punomoc

Ko družinski član sam začasno, sad ću dat ulogu za stalno, 2gog slj mjeseca punim 2 godine, to cu dobit 100 posto samo ne znam u kolko vremena, onda idu zajebancije sa zamjenom pasosa, licne vozacke, to ne znam ni kako cu kad radim,,,
hvala drug, i ako sredim to prije registracije javim ti se
 
Top