Boja felgi sa Bmw X6

Boja felgi sa Bmw X6

Član
Jel zna neko kako mogu saznati oznaku ove boje sa felgi, ja nigdje da nadjem :/ ako ima neko strucniji volio bi da mi pomogne :(

image_70498_big.jpg
 
Član
da li je ima u radjni pod tim nazivom bmw titanium silver ? imam radnju blizu i mogu napraviti boju u spreju pada bi ja to radio dao nekome da ofarba kako treba.samo me zanima da se boja moze naci bas pod tim nazivom bmw titanium silver ??
 
Član
to ces morat provjerit tamo. mada kolko znam, trebalo bi da se moze naci i pomocu naziva jer oni obicno imaju palete boja po proizvodjacima. provjeri jbga, pa ces vidit. ne bi ni ja znao za tu boju da nisam gledo taj video kad sam se "ucio" kako da ofarbam svoje felge. a ako ti felge nisu ostecene i ako ih samo treba prefarbat mozes to uradit i sam, iako taj isti lik iz tog videa je u prvom dijelu pokazo kako se popravljaju i ostecenja ;)
 
Član
nisu ostecene, samo mi se ne svidja boja.siva je ali nema nikako ovog sjaja, ni na suncu ni bez sunca, nije ni blizu ovoj sivoj :) a pogledat cu raspitat se evo nasao sam i tacan naziv felgi pa mosta mi i to pomogne kad odem da pitam.a sto se tice tog farbanja da ofarbam sam ne znam kolko je dobro to da ofarbam sa sprejom, kolko ce da bude dugotrajno..
 
Uzmi 406 ili 404 silver neces se pokajati ja farbam skoro sve tockove u te 2 boje
404 je malo krupnija,406 se preliva malo kao biser ali extra boja
 
Član
404 mix je dosta krupniji, mada ko voli lijepo izgleda, meni je dobro :) 406 taman, koju god uzmes dobro ce biti, stavio ti je fahro slike :D
Trazi 404, 406 mix
Ovo je cini mi se 515 mix
lššp.jpg
 
Član
mislim da cu uzeti ovu 406.a nasao sam i titanium silver 354 to je neka od bmw-a bice jedna od te dvije..hvala vam svakako
 
Top