BOBINE??? MALO OBJASNJENJE?

BOBINE??? MALO OBJASNJENJE?

Koja je razlika izmedju ovih bobina na 1 slici i ovih na 2 i zna li iko koje su od novijeg modela a koje od starijeg modela motora, tj generacije motora?

1.
4467495719_dba64351ae_z.jpg


2.
IMG_0302.jpg
 
Član
Na prvoj slici su ti bobine od passata 1.8T 110KW koji se proizvodio do 2000 godine a na drugoj slici su od novijeg pasata 1.8T 110kw i 2.0 96kw model od 2000 - 2005.
Ako pitas da li ti odgovaraju; ne odgovaraju. Nije isti dzek, na prvoj slici je bobina sa 3 pina a na drugoj sa 4 pina.
 
addo je napisao(la):
Na prvoj slici su ti bobine od passata 1.8T 110KW koji se proizvodio do 2000 godine a na drugoj slici su od novijeg pasata 1.8T 110kw i 2.0 96kw model od 2000 - 2005.
Ako pitas da li ti odgovaraju; ne odgovaraju. Nije isti dzek, na prvoj slici je bobina sa 3 pina a na drugoj sa 4 pina.

Aha hvala na odg.
Ma imam problema meni su sad stavili neke crvene malo duze pa mi auto ne radi kako treba ne vuce kako treba i dimi bijeli i crni dim a benzinac je, kad je u leru kad radi malo ide bjelkast dim al samo kad se zagrije na radnu temperaturu a kad ga malo potjeram pocne ici crn dim.
Stavili su mi neke crvene bobine malo duze od ovih originalnih.



Ovavke su stavili:

2zxt3ro.jpg
 
Super Moderator
Ma moraju biti odgovarajuce ne moze to tek tako nije to za zajebanciju. Moj prijedlog, ako ces zadrzavati auto, kupi sve nove al orginalne, jesu poskupe al isplati se, zamjenske se brzo kvare
 
Član
inace bobine za 1.8T su problematicne, bilo je dosta akcija besplate zamjene u ovlastenim servisima otidji pitaj ne kosta te nista

da si samo googl-at probao izbacio bi ti broj akcije 28F5

http://www.motor-talk.de/forum/aktion-28f5-rueckrufaktion-zuendspule-t3154744.html
 
Top