BMW x6 Top Gear full review

BMW x6 Top Gear full review

stavi x6 ici zimske gume makar 255ice a ne kao ovdje ljetne 345-ice...ili npr na onoj livadi range/land rover vozi na225icama a ovaj na 345icama,jbg,pa da je tenk sa onim nemoze uzaci preko trave....nije najbolji za ulicu,i nije najbolji za offroad ali ni nije onakav kakvog ga predstavljaju!!!!kod njih ispade da je bolji panda 4x4 offroader od x6-ice!!!!
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=mkQ5yBnS4SU&feature=grec_index

kad smo već kod toga, pogledajte kako audi kojem toliko hvalite quattro dobro šalta moment :lol:
da ne govotim kako su ostali to s lakoćom prošli, a reakcija ljudi ti sve govori :icon_smile:
 
Vise puta sam se uvjerio da bez reduktora 4x4 nije nista drugo, nego za ceste. Kuda sam ja sve isao sa Land Cruiser Pradom, po bosanskim vukojebinama, planimama, sumam, aute poput X6, Q5 i ostale bi vjerovatno tu zemlja progutala kuda LC prodje. Range Rover je takodjer dobar na tom terenu, to je bez daljnjeg, ovo ostalo su igracke samo...
 
to su sminkerska auta, i nista se drugo ne ocekuje od njih prilikom kupovine ali nije bas da nisu za terena,nego ima ih i boljih svakako....
 
Član
mislio sam na tebe i još neke koje mrze bmw i čekaju svaku priliku da popljuju
i zbog toga svaki puta ispadne bezvezna rasprava

J ne mrzim bmw, naprotiv.. 7 ih je dosad bilo u porodici ;)

samo ovu buhtlu mrzim :D
 
Top