BMW X5

BMW X5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
112_news060810_01z+2007_bmw_x5+front_view.jpg

112_news060810_02z+2007_bmw_x5+rear_drivers_side_view.jpg

112_news060810_03z+2007_bmw_x5+passenger_side_view_driving.jpg

112_news060810_04z+2007_bmw_x5+front_view_driving.jpg

112_news060810_05z+2007_bmw_x5+drivers_side_view.jpg
 
Legend
Oredobar, bas mi je nekako mafijaski, ali kulturno. Ovaj head up displej mi je extra.
 
Putovanja.ba
Administrator
Jeste li primjetili da se zene opasno loze na X5 :D na BMW se podrazumijeva ali na X5...
 
Legend
:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:
Jesam ja, i uzasno me nervira, ko je imao priliku ga voziti, i bas pravo ono testirati, naspram mercedesa je puno losiji. Ali kako znamo da su zene xxxpe po tom pitanju nema veze :icon_twisted:
 
Legend
Uf da, ovaj je puno puno bolji od prethodnika, tako da to nevazi za ovog, mada ML je puno bolji.
 
Legend
U novom broju AM-a bi trebao da bude test uporedni KIA sorento 2, BMW, Hyundai, i jos neki terenac, samo nisam siguran dali ce biti u 3cem ili 4vrtom broju. Znam doduse da ce KIA 2 biti u ovom narednom kao TEST.
 
Legend
Ja sam ga vozo na testu cim je izasao, previse je bucan, previse se trese plastika u njemu, lose izradjena, i zapeo je tamo gdje je RAV 4 prosla :( mene razocarao.
 
Putovanja.ba
Administrator
Neznam, onaj stari model je meni odlican, u novom se nisam vozio, sjedio sam u saloni i gledao, prelijep je. Stari nije bucan i ne trese, fin je za te pare.
 
Član
nije lose al meni od svih vozila iz ove klase je Tuareg na prvom mjestu nekako mi se on najvise svidja
 
Putovanja.ba
Administrator
jojo je napisao(la):
nije lose al meni od svih vozila iz ove klase je Tuareg na prvom mjestu nekako mi se on najvise svidja

Ma Tuareg jest lijep i sve, al to nije to, pogledaj unutrasnjost, ja nazad emogu stati. Sto se tice SUV, ja kad bih birao to bi bila G klasa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top